Angry Birds jsou již i na Facebooku

0

Vývojová společnost Rovio Mobile ve spolupráci se sociální sítí Facebook připravila pro uživatele malý valentýnský dáreček. Od 14. února je fenomén mobilních her dostupný i na největší sociální síti.

Verze Angry Birds pro Facebook s sebou přináší navíc i pár novinek oproti mobilním verzím. Někomu se může zamlouvat exkluzivní kolekce 15 úrovní určených pouze pro Facebook. Nově byly přidány i vylepšení typu – zemětřesení, vyztužený prak, navigace střely a další vychytávky. Nejvýraznější je ale možnost odhození plechovky sardinek, po kterých skočí jedna opravdu velká ryba – čímž sestřelí takřka celý herní plán. Možností využit těchto specialitek ale máte pouze omezený počet. Po dolaru si pak můžete dokupovat dalších dvacet.

Facebooková verze vyžaduje Flash Player 11 s podporou 3D grafiky, těšit se tak ale můžeme na speciální efekty v podobě osvětlení, kouře a explozí. A od čeho by to byla hra na sociální síti, kdybyste se o své úspěchy nemohli podělit s přáteli, či se snažit umístit na co nejvyšším postu v žebříčku.

Zdroj: Slashgear

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář