Angry Birds usednou za volanty. Šílené závody budou uvolněny v prosinci

0

Tak úspěšná značka jako Angry Birds nemůže jen tak utichnout. Výrobce využívá vysoké popularity naštvaných ptáků, aby na trh uvedl další spin‑off. Původní hra měnila prostředí, spojila se dokonce s Hvězdnými válkami. Rovio vydalo rovněž Bad Piggies, kde se vyměnily role a vy jste hráli za prasátka, snažící se ukrást ptačí vejce. Nejnovější přírůstek do portfolia posazuje hrdiny Angry Birds za volanty podomácku sestavených motokár.

Naštvaná série: Angry Birds Star Wars II vyjdou 19. září. Dokonce i pro Windows Phone

Závodění s mnoha oblíbenými postavami jsme zažili několikrát, namátkou se řidičem stal Mario a jeho parta. Chystaný titul myšlenkou nepatří k nejoriginálnějším, ale pokud to bude zábava, tak proč ne. Vozítka budete vylepšovat, pří zběsilých honičkách vám budou pomáhat jednorázové dočasné upgrady atp. Hra bude zkrátka obsahovat všechno to, na co jste z tohoto žánru zvyklí.

 

Domnívám se, že nejzábavnější by bylo hraní ve více lidech, ale není jasné, jestli ve hře bude. Tvůrci slibují pouze řadu režimů. Angry Birds Go! budou k dispozici překvapivě zcela zdarma, od 11. prosince a pro platformy iOS, Android a zřejmě také Windows Phone 8 a BlackBerry 10. Využít budete moci fyzické postavičky od Hasbra, jimiž do hry okamžitě přenesete svůj oblíbený charakter. To jsme viděli již u předchozích Angry Birds Star Wars II. Těšíte se, nebo vás ptáci už trochu otravují?

Zdroj: Rovio via The Verge

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Už několik studií a průzkumů prokázalo, že filmy a hudbu si nejčastěji kupují právě piráti. Proč by si nemohli kupovat software? A kdyby výrobci a prodejci pružněji přizpůsobovali distribuční modely současné době a ceny poptávce, nemuseli by platit za lobbing pro ochtranu kopírovacího monopolu ve většině zemí světa. Svět by byl hezčí a pravděpodobně by si vydělali víc.

  2. dvojita ironia celeho pripadu je ze firme sa praveze podarilo ukazat aky je nezmyselny boj proti piratstvu: totiz v normalnej neupravenej verzii hry sa vyvojar hry zvycajne snazi simulovat realny svet co najvernejsie. Naproti tomu problemy s virtualnym piratstvom museli pridat do umelo pozmenenej verzie. Tato ironia je dvojita preto, lebo firma sa tu hru pokusila so ziskom predavat vo svete, kde uz piratstvo je, cim performativne demonstrovali ze v skutocnosti neveria tomu, ze piratstvo znemoznuje ziskovu tvorbu a predaj hier.