Angry Birds žijí. Plnohodnotný druhý díl odletí z hnízda 30. července

0

Označení druhý díl je nepřesné. První Angry Birds přilétli na scénu ke konci roku 2009. Od té doby uplynulo pět a půl roku. Byli jsme za tu dobu svědky mnoha pokračovaní, spin-offů a vůbec pokusů, jak veleúspěšnou sérii podojit, včetně hraček a chystaného filmu, jenž bude promítán v kinech v roce 2016. Nikdo vám nemůže mít za zlé, pokud jste se naštvaných ptáků přejedli.

 

Pokud ne, brzy dostanete další dávku. Angry Birds 2 technicky vzato nejsou prvním dílem, jedná se však o první přímé pokračování původní hry. Pravděpodobně se toho moc nezmění. Úhlavními nepřáteli budou pořád prasata, která budete střílet ptáky pomocí praku. Dočkáme se ovšem také pár bossů a kouzel, jež vám postup hrou usnadní. A Rovio patrně zase něco utrží na mikrotransakcích.

Titulu se dočkáme den poté, co Microsoft odstartuje první vlnu upgradů na Windows 10, tedy 30. července. S podporou iOS a Androidu počítáme, ale jestli bude hra dostupná také pro majitele zařízení s Windows, se uvidí. Nabízelo by se rovnou odstartovat na Windows 10. Co ale s Windows 8.1? Nebo se dočkají pouze Windows Phone? Nechme se překvapit.

Zdroj: Rovio via Neowin

Ohodnoťte tento článek!