Antec Skeleton: Regál místo skříně

0

Zapomeňte na bežné skříně co vidíte v obchodech a u kamarádů doma. I přes značkou stylizaci podpořenou množstvím LED diod, všemožných barevných ventilátorů a kýčovitými samolepkami. Antec přináší divočinu v podobě „skříně“ Skeleton.

Futuristický design spíš připomíná zahradní gril, než počítačovou komponentu. Jak už název napovídá (Skeleton = kostra), jedná se pouze o konstrukci bez pláště, chcete-li bočnic. Ve Skeletonu se nachází výsuvný šuplík na jehož vrchní stranu přimontujete základní desku, dovnitř pak zbytek komponent. Úplně nahoře se nachází 22cm ventilátor. Jde v podstatě o promyšlené řešení, obrovský ventilátor bude foukat na všechny důležité komponenty pod sebou. Uvnitř šuplíku se nachází další 12cm ventilátor, který bude ofukovat pevné disky.

Cena ani dostupnost zatím není známa, jistě ale nepůjde o levnou záležitost. Výrobci bych doporučoval přibalit i značné množství sprejů se stlačeným vzduchem na čištění prachu, který bude zřejmě největším problémem celého konceptu. Jestli jste náročným hráčem, na LAN party s Antec Skeletonem určitě zabodujete.

Pro fajnšmekry bude k dispozici i mini-ITX verze Mini-Skeleton.

Zdroj: Silent PC Review

Ohodnoťte tento článek!