Antec Solo má svého vylepšeného nástupce

0

Kdo se více orientuje mezi počítačovými skříněmi, jistě mu něco říká model Antec Solo. Tento middle tower byl velmi oblíbený díky své kvalitě a také decentnímu vzhledu. Doba si však vyžaduje inovace a tak Antec zapracoval na následovateli s názvem Solo II. Mnoho lidí dnes totiž vyžaduje na černo nabarvený interiér a také lepší možnost kabelového managementu.

Ač má většina nových skříní v dnešní době pozici pro napájecí zdroj dole, Antec se rozhodl zachovat původní umístění a tak bude zdroj nahoře nad základní deskou. Pro 5,25″ zařízení jsou k dispozici dvě pozice a pro 3,5″ zařízení pouhé tři. Pokud byste chtěli zamezit jakémukoliv přenosu vibrací od pevných disků a chladit je co nejlépe, můžete je zavěsit do speciálního uchycení. Maximální počet zařízení se však ze tří zreguluje pouze na dvě.

 

Jde vidět, že Antec opravdu myslí na co nejlepší odhlučnění, jelikož obě bočnice vybavil odhlučňovacím materiálem a ventilátor není uchycen pomocí klasických šroubků, ale pomocí gumových trnů. Dole, pod košem pro 3,5″ zařízení, můžete vidět čtyři výstupy s dírami, které slouží například pro přišroubování SSD disku.

 

Decentní vzhled zůstal zachován a podle mého názoru vypadá Solo II velmi pěkně. Na předním panelu nabízí dva USB 2.0 a dva USB 3.0 porty a také konektory pro připojení např. sluchátek a mikrofonu. Celé čelo je vyrobeno z hliníku. Nějaké recenze již na internetu jsou a jsou veskrze pozitivní. Počkejme si ještě na to, jaká bude cena v České republice. Dostupnost zatím neznáme.

Zdroj: PC Perspective

Ohodnoťte tento článek!