AOC uvede 34palcový IPS monitor u3477Pqu s rozlišením 3440 × 1440 px

0

Společnost AOC, která se v poslední době zase rozjela a nabízí už nejen levné, ale svými parametry často velmi atraktivní monitory, do své nabídky přidá model u3477Pqu, určený jak pro domácí použití jako je například sledování filmů nebo hraní her. Hodit se může samozřejmě i pro obchodní, nebo kancelářské prostředí, ve kterých oceníte spoustu pracovního místa.

Monitor má úhlopříčku 34 palců a rozlišení 3440 × 1440 pixelů. Díky použitému panelu s matricí AH-IPS nabízí pozorovací úhly 178 stupňů jak v horizontálním, tak vertikálním směru a maximální jas dosahuje 320 cd/m². Špatná není ani udáváná odezva pět milisekund (zřejmě pro šedá-šedá se zapnutým OverDrive). Navíc pomocí funkce Screen+ můžete monitor rozdělit do čtyř oblastí. Integrované reproduktory by mohly s udávanými 2× 3 W být použitelné.

AOC se v případě tohoto monitoru chlubí také atraktivním designem. Díky tenkým 2milimetrovým rámečkům bude případné přidání dalších monitorů vedle sebe vykazovat menší tloušťku rušivých přerušení obrazu. Určitě oceníte i rozměrnější základu stojanu, která pomůže stabilitě. Stojan má široké možnosti polohování: 13centimetrový zdvih, otočení na výšku (pivot), naklápění či otáčení. Monitor si můžete připevnit i na zeď díky otvorům pro držák kompatibilní se standardem VESA.

 

Vstupy má monitor celkem čtyři a to: HDMI, DVI-D, VGA (D-Sub) a nechybí ani DisplayPort. HDMI má navíc podporu technologie MHL, díky které můžete k monitoru připojit i váš smartphone. Navíc zde najdete i čtyři porty USB (dva USB 3.0 a dva USB 2.0).

Novinka bude na českém i slovenském trhu dostupná v září letošního roku za cenu 17 800 Kč.

zdroj: TZ AOC

AOC uvede 34palcový IPS monitor u3477Pqu s rozlišením 3440 × 1440 px
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas