Aplikace už ovládají domy i domácí spotřebiče a nyní přišla řada také na letáky!

5
mobil v ruce
mobil v ruce

Chytré telefony dennodenně procházejí řadou vylepšení a aktualizací, aby nám usnadnily nejen jejich používání, ale i další aktivity, kterým se běžně věnujeme. Už dávno nepotřebujete zvláštní navigaci do auta, drahý fotoaparát ani speciální krokoměr, se vším si dnes poradí nejrůznější aplikace, a akční letáky vašich oblíbených obchodů nejsou výjimkou.

Méně starostí, více ekologie

Kolikrát se vám stalo, že jste propásli nějakou zajímavou akci jen proto, že vám aktuální nabídka zrovna nedorazila do schránky? Kolik místa vám doma zabírají hromady letáků a jak často se s nimi musíte tahat do kontejneru na papír? Když se nad tím zamyslíte, tak vám papírové letáky přinášejí spoustu povinností, často se k vám ani nedostanou včas a navíc zatěžují planetu, jelikož se z nich po pár dnech stane bezcenný kus papíru.

Právě proto se vyplatí využít bezplatnou aplikaci Kimbino! Ušetří vám spoustu času i energie, jelikož s sebou nepřináší žádný zbytečný odpad, a také se postará o to, že vám neunikne jediný akční leták. Mimo to si ji můžete otevřít ve svém telefonu i tabletu nebo přímo na počítači prostřednictvím webových stránek Kimbino, takže budete všechny potřebné letáky k dispozici přesně tehdy, kdy si na ně uděláte čas.

Výhodné akce vždy při ruce

Výhoda Kimbino aplikace však nespočívá pouze v tom, že vám umožňuje prohlížet letáky kdekoliv a kdykoliv. Velké plus je také to, že máte k dispozici skutečně všechny letáky, takže si můžete prolistovat akční leták Billa a jeho nabídku rovnou porovnat s tím, co vám přinese Lidl leták příští týden. Díky tomu se vám nestane, že byste vyrazili do obchodu a následně zjistili, že jste za celý nákup mohli zaplatit klidně i o pár stovek méně, kdybyste zvolili jiný řetězec.

Kimbino basic company logoDíky nejnovější aktualizaci aplikace Kimbino ani nemusíte myslet na to, že zrovna vychází nějaký nový leták. Vývojáři ji totiž obohatili o takzvané push notifikace, které vám jednou týdně automaticky připomenou, že se můžete podívat, jaké zajímavé akce si pro vás v obchodech přichystali. Jediné, co pro zprovoznění této funkce musíte udělat, je to, že si obchody, které vás zajímají, přidáte mezi oblíbené položky. Pokud o tyto notifikace nebudete mít zájem, můžete si je samozřejmě vypnout v nastavení aplikace.

Každý z nás si může s pomocí všelijakých aplikací ušetřit plno času i starostí. Když si uprostřed pracovní doby vzpomenete, že jste nachystali prádlo do pračky, ale zapomněli ji zapnout, můžete to vyřešit i na dálku. Pokud se zpozdíte a nestihnete váš spoj, tak se během pár vteřin dozvíte, kdy vám jede další nebo kterou alternativní trasu můžete zvolit.

A když vám během čekání vyskočí upozornění na nový leták, tak si ho hned můžete prohlédnout a rovnou po cestě vyrazit na nákup, díky čemuž pak do obchodu nebudete muset jezdit zvlášť a ještě utratíte mnohem méně. Aby vám skutečně neunikla jediná novinka ze světa, pak určitě nezapomeňte Kimbino na Facebooku a na Instagramu!

Aplikace už ovládají domy i domácí spotřebiče a nyní přišla řada také na letáky!
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 2 hlasů

5 KOMENTÁŘE

 1. … a čím zatápíte v kotli na tuhá paliva ? 🙂 Já právě těmi “ nepotřebnými “ papíry / letáky / … 🙂

  • S tebou se v tom debilizačním plánu s názvem „human degeneration rev. 8.0“ právě vůbec nepočítá. Ty máš ještě kotel na tuhá paliva. Aby se s tebou počítalo musíš úplně zdegenerovat a nechat se dobrovolně buzerovat vlastním autem, ledničkou, kamnama, osobní váhou, elektronickou cigaretou a vibrátorem (všechno smart a napojeno na Big Brother centrum) abys dokonale zapadl do konceptu likvidace homo sapiens sapiens, tedy fenoménu též zvaném kontraevoluce, kdy se z ještě jakž takž normálních i částečně myslících lidi stane v prvé řadě nemyslící hovado až nakonec bude zase chodit po čtyřech a vydávat skřeky. Přesně tam ten „pokrok“ spěje. A začalo to tak nevinně, dálkovým ovladačem k TV 😂

   • naprostý souhlas Zann, jenže většina toho naprogramovaného konzumního stáda si to neuvědomuje. Nedávno jsem viděl film, nebo to byl díl seriálu, kde bylo vše smart a nakonec se někdo pokusil hlavního hrdinu zabít přes nabourání se do systému, ale nevzpomenu se na název.

 2. Používám konkurenční aplikaci a ta aspoň částečně umí „fulltextově“ vyhledávat v letácích, takže když napíšu třeba „Gouda“, vyhledá to všechny aktuální letáky kde je toto slovo uvedeno.

  Smysl ty „letákové“ aplikace budou mít, až budou nejen odkazovat na letáky s hledaným slovem, ale zároveň plně „pochopí“ obsahy těch letáků a příslušné produkty nebo typy produktů budou umět porovnat, třeba v nějaké tabulce.

 3. K čemu ty letáky jsou?
  Já zapomněl, vždyť jsme tak debilní národ, který kupuje věci jen v akci, nebo spíš musí v akci co nejvíc ukořistit 😀
  Řetězce mají žně, ale je pravda, že se tu vyhazuje tolik papíru, ne všichni mají kotel, aby ho využili.
  Už dávno je mohli posílat mailem v PDF, nebo mohla být aplikace, nebo také pro důchodce co tomu nehoví, tak u úřadu deska, kam by se ty letáky vyvěšovaly, aspoň by ti co je roznáší i v zimně, tak by mohli najít jinou a lépe placenou práci.

Comments are closed.