Aplikaci Mailbox již využívá milion lidí, Dropbox pomohl s posílením serverů

0

Celkem šest týdnů trvalo, než se nová mailová aplikace Mailbox pro iOS dostala k prvnímu milionu uživatelů. Při vypuštění aplikace totiž Orchestra, společnost stojící za Mailboxem, přišla s rezervačním systémem. Ten se postaral o to, aby se noví uživatelé připojovali do systému postupně a nezpůsobili nadměrné zatížení serverů. Ač si za to Orchestra vysloužila nemalou vlnu kritiky, může být takovýto rezervační systém inspirací pro nové služby, které využívají vlastní severy.

Mailbox Mailbox Mailbox Mailbox

Před týdnem se médii rozšířila zpráva o akvizici v hodnotě 50-100 mil. USD, která Mailbox přesunula pod ochranná křídla Dropboxu. Zda plánuje společnost, které se prosadila především díky cloudovému úložišti, novou mailovou aplikaci nevíme, je však jasné, že již investoval do posílení infrastruktury. Tím pádem mohlo být i urychleno vpouštění nových uživatelů do systému. I díky tomu může Mailbox používat přes milion uživatel. V rezervačním systému stále zůstává kolem 400 000 uživatelů, kteří nemají plnou aplikaci Mailbox zpřístupněnou.

Uživatelé se v současné době můžou těšit z první velké aktualizace. Ta přinesla kromě opravy nahlášených chyb i některé nové funkce. Tou nejužitečnější bude Shake to Undo. Ta se bude hodit pro rychlé obnovení smazaných či nechtěně přesunutých zpráv. Pokud email smažete nebo jej archivujete, pro jeho navrácení do doručených zpráv teď stačí zaklepat s iPhonem.

Zdroj: 9to5Mac.com

 

Ohodnoťte tento článek!