Nové iPady a Macy přijdou 30. října. Apple zve na velkou událost

3
Apple
Apple

Další nálož jablečných novinek dorazí již 30. října. Toho dne Apple v 15:00 našeho času uskuteční další konferenci, netradičně se neodehraje v San Francisku ani centrále v Cupertinu, ale newyorském Brooklynu.

Významná část města spojována s kulturou a uměním dává tušit, že se dočkáme novinek pro kreativní tvorbu. Odpovídají tomu i pozvánky na apple.com, které s každým obnovením stránky změní vzhled. Nakousnuté jablko je v něm nakresleno deseti různými způsoby.

Na 99 % víme, že Apple představí dva nové iPady Pro. Jeden s 12,9″ a druhý s novou 11″ úhlopříčkou. Oba s tenkými rámečky a výřezem, v němž budou umístěny senzory, přední foťák a Face ID. Domovské tlačítko i čtečka otisků zmizí. Hardware by měl být ještě o něco výkonnější než u iPhonů XS. Pravděpodobně se dočkáme i druhé generace stylusu Apple Pen a finálního uvedení iOS 12.1.

Podle analytika Ming-Chi Kua Apple odhalí též nové Macy. Nudnou aktualizací prý projdou MacBooky a MacBooky Pro, jen budou vybaveny novou generací procesorů. Údajně se ale chystá levnější notebook nahrazující řadu MacBook Air. Po čtyřech letech také konečně dorazí nový Mac Mini.

Nové iPady a Macy přijdou 30. října. Apple zve na velkou událost
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 6 hlasů

3 KOMENTÁŘE