Apple a Samsung zkoumají solární technologii

0

Dva mobilní technologičtí giganti plánují spolupráci s tchaj-wanskými firmami, které vyrábějí solární panely. Společnosti Apple a Samsung tak chtějí výrazněji usilovat o výrobu ekologičtějších produktů.

Jak uvedl server Digitimes, společnosti Apple a Samsung plánují pro zásobování svých produktů ve větší míře používat solární energii. Samsung již v dřívější době chtěl uvést na trh notebook fungující díky slunečním panelům, nazvaný NC 215S. Toto zařízení mělo být uvedeno ve Spojených státech v červenci, nyní se však jeho vydání opozdilo o jeden měsíc.

NC 215S

Obě společnosti chtějí případně přímo vstoupit do tchaj-wanských firmem, které vyrábějí solární články. Bylo by to jednodušší, protože většina jejich notebooků a komponent pro smartphony je vyráběná právě v Tchaj-wanu.

Zdroj: notebookcheck.net

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To se snad ani nevyplati…3.5 dyz za 4.9 nebo nekde i mene mame 1001PXD,eMachines 350 nebo Samsung N145 s 250GB HDD a Win7 Starter..soda je te vydrze,kdyz tam daji MeeGo tak bych cekal lepsi Battry management nebo tu baterii sesticlankovou a silnesi.