Apple dodržel sliby, jeho hudební klient už je dostupný i pro Android

0

Apple dodržel své sliby a včera v pozdních odpoledních hodinách oficiálně vydal svou druhou mobilní aplikaci pro konkurenční Android. Velké překvapení to ale nebylo a androidího klienta pro svou novopečenou hudební službu Apple Music jablečný gigant sliboval už od letošního léta.

A první ohlasy jsou překvapivě vcelku pozitivní. Mnozí se přitom báli, že Apple Music pro Android bude velmi podobné iTunes verzi pro Windows, která má k ideálu opravdu daleko. Až na počáteční problémy s Beats 1 ale vše funguje a případné chybky může Apple alibisticky zamaskovat pod přívětek beta, který u aplikace v Obchodu Play nechybí.

 

Na rozdíl od iOS však u androidí verze zatím chybí hudební videa, která by měla být součástí jedné z dalších aktualizací. I to jen potvrzuje, že Apple Music pro Android ještě ani zdaleka není ve finální. Každopádně jestli už jste předplatiteli jablečné hudby nebo chcete vyzkoušet jinde nestandardní tříměsíční testovací lhůty, stačí zavítat do Obchodu Play a klienta pro Apple Music stáhnout.

Zdroj: Arstechnica

Ohodnoťte tento článek!