Apple má za dva týdny další akci. Na 99 % víme, co představí

2

V pondělí 25. března v 18:00 našeho času odstartuje další velká akce Applu. V cupertinské centrále, konkrétně Steve Jobs Theater, se firma bude předvádět. Naznačuje to alespoň slogan „It’s show time“, kterým Apple na akci vábí. V animované pozvánce, jíž společnost zaslala západním novinářům, je vidět odpočet známý z úvodu starých filmů.

Apple tím jasně naznačuje, že odstartuje jeho nová televizní služba. O ní se spekuluje už dva roky, neboť tak dlouho firma oslovuje tvůrce, aby pro ni začali natáčet nové pořady a seriály. Podle zákulisních informací bude služba zaměřena na rodinnou zábavu a pro uživatele jablečných zařízení má být do jisté míry bezplatná. Ihned prý odstartuje v celém světě.

U televize ale pravděpodobně nezůstane. Březnové akce jsou již historicky spjaty s představováním nových iPadů. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že se letos vrátí iPad Mini s novým procesorem a dorazí také klasický velký iPad s novým designem a větším displejem (10,2 místo 9,7 palce). V první polovině má Apple začít prodávat také druhou generaci sluchátek AirPods a po dlouhém odkladu přijde též bezdrátová nabíječka AirPower. Vyloučen není ani příchod nového iPodu Touch.

Apple má za dva týdny další akci. Na 99 % víme, co představí
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 7 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Který debil vymýšlel vaší galerii?
    Chápu že chcete aby bylo načteno tisíce reklam ,ale je to nepoužitelné, na Cnews nemohu koukat na datech, protože nejen že to znovu načítá celé stránky, skripty a odesílá údaje o sledování, ale ještě musím čekat než se to celé načte.
    Nemám důvod číst na Vašem serveru, je to hnus takhle otravovat reklamou čtenáře.
    Chápu že musíte nějak vydělat, ale té když to otravuje, tak tím akorát lidi odradíte stejně jako mě.