Hlavní jablečný insider: Apple má v zásobě tři iPhony, dva iPady a hromadu Maců

7
iPhone X 2018 color concept

Druhá polovina roku bude v podání Applu hodně štědrá. Tedy pokud se vyplní informace, se kterými přišel analytik Ming-Chi Kuo, který v minulosti velmi přesně odhalil jiné hardwarové novinky z Cupertina.

Hlavním tahákem mají být tři nové iPhony. Všechny dostanou 3D kameru Face ID a nový čipset A12. Dva vyšší modely prý nabídnou OLED panely o úhlopříčkách 6,5″ a 5,8″, levnější varianta nabídne 6,1″ LCD. Vyšší modely budou vybaveny duálním foťákem.

Přijdou také dva iPady Pro v úhlopříčkách 11″ a 12,9″. Oba jistě nabídnou výkonnější hardware, hlavním poznávacím znamením ale budou minimální rámečky a displej s výřezem, ve kterém se bude nacházet přední foťák a Face ID. Domovské tlačítko se čtečkou otisků má zmizet.

Nudnou aktualizací prý projdou MacBooky a MacBooky Pro, jen budou vybaveny novou generací procesorů. Údajně se ale chystá levnější notebook nahrazující řadu MacBook Air.

V Applu dále chystají iMac s nadupanějším displejem, ať už to znamená cokoliv. Možná 120Hz panel jako u iPadů Pro. Po více než třech letech by měl konečně dorazit nový Mac Mini. Na Mac Pro ale letos zapomeňte.

Aby toho nebylo málo, dorazit má i čtvrtá generace Apple Watch s větším displeji a zlepšeným měřením tepu. Apple uvede též nová sluchátka AirPods a po ročním odkladu se prý dočkáme bezdrátové nabíječky AirPower.

Hlavní jablečný insider: Apple má v zásobě tři iPhony, dva iPady a hromadu Maců
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 7 hlasů

7 KOMENTÁŘE

    • Jo, v Macích Mini Apple hodně zapsal, kritizoval jsem už tu poslední generaci 2014, která už ani nenabídla čtyřjádro a zcela zbytečně lidi připravila o možnost upgradu RAM, přestože tam je v kastli hrozně místa. Letošní generace by už mohla být zajímavější. Intel dokázala NUCy hodně miniaturizovat, navíc nějaké čtyřjádro s integrovaným Radeonem má i pěkný výkon pro různé využití.

  1. Já doufám že pokud zaříznou Iphone SE tak za něj dají adekvátní náhradu a ne nějaké přerostlé pádlo kterému budou říkat SE2 tento malý telefon už je jediný svého druhu a divím se že už žádný jiný výrobce nedělá menší telefon o velikosti 4 ted je to samé 5+ a takový telefon já nepotřebuji 4ka je prostě akorát aspon pro mne a spostu jiných zákazníků. (to to je pouze můj názor jestly se to někomu nelíbí tak at mi políbí 🙂 )