Studujete? Pak můžete mít Apple Music jen za 69 Kč měsíčně (aktualizováno)

0
Apple Music
Apple Music

Apple ode dneška nabízí zvýhodněné studentské předplatné hudební služby Music v 79 nových zemích. Je mezi nimi i Česká republika. Při zaplacení účtu je kromě individuálního tarifu za 149 Kč a rodinného za 229 Kč nově dostupné i studentské za 69 Kč. Jak Apple pozná, že studujete? V tom je právě ten problém.

Ověření se provádí skrz studentský klub Unidays, který v Česku není dostupný. Podle oficiálního webu má Unidays 8,5 milionu členů v 32 zemích, ale Česko ani Slovensko mezi podporovanými zeměmi chybí.

Unidays v Česku není
Unidays v Česku není

Na stránce podpory Applu bližší podrobnosti o členství nejsou. Firma jen upřesňuje, že nárok mají pouze studenti vysokých škol. Unidays jsme kontaktovali, jak to s podporou českých studentů je. Jakmile dorazí odpověď, článek aktualizujeme.

Studentské předplatné za 80 Kč u nás od loňska nabízí i konkurenční Spotify. To ovšem zaručeně funguje, na vlastní peněženku to ověřil kolega Petr Urban.

Aktualizováno (19:13) – Odpověď z Unidays zatím nedorazila, ale náš čtenář Martin V. potvrdil, že jemu jako studentovi Univerzity Palackého v Olomouci se předplatné podařilo získat. „Sice to přesměruje na stránku Unidays, ale tam po zadání univerzitní emailové adresy a po výběru školy dojde k přesměrování na univerzitní přihlašovací stránku a po úspěšném přihlášení to hodí zase zpátky do Apple Music,“ píše Martin.

Ohodnoťte tento článek!