Apple oficiálně: iPhone 5C a 5S do Česka zamíří už 25. října

0

Apple dnes oficiálně potvrdil dostupnost nových iPhonů v Česku a na Slovensku. Budeme v druhé vlně prodejů spolu s dalšími 23 zeměmi, kde se iPhone 5C a iPhone 5S začnou prodávat od 25. října 2013. Přesné ceny však zatím neznáme, byť si je můžete představit z těch německých. iPhony budou k dostání v Apple Online Storu, u autorizovaných prodejců Applu a také některých operátorů (zřejmě Vodafone a T-Mobile).

Model Cena (Německo, Apple Store)
iPhone 5C 16 GB 15 400 Kč
iPhone 5C 32 GB 18 000 Kč
iPhone 5S 16 GB 18 000 Kč
iPhone 5S 32 GB 20 500 Kč
iPhone 5S 64 GB 23 200 Kč

Pětadvacátého října se obě novinky začnou prodávat v těchto zemích: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francouzské Antily, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Macao, Malta, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Réunion Island, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan a Thajsko.

 

Od 1. listopadu se ještě dočkají: Albánie, Arménie, Bahrajn, Kolumbie, Salvador, Guam, Guatemala, Indie, Makedonie, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Černá Hora, Saúdská Arábie, Turecko a Spojené arabské emiráty.

Zdroj: Apple

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Iris (bohyně) je znamením klamu, pletich a klepů – žárlivosti, závisti, subjektivity. Intel ve druhé generaci odstranil „Les mouches volantes“ a třetí generace už vážně vypadá jako účelná a užitečná.

    Někde jsem četl, že iPhone Siri, je Iris nahlížen z druhé strany. Podobnou zvláštní, a konspirací lehce zavánějící, symboliku pak najdeme i u Cryteku (Horovo oko).

    Všem fandům hw doporučuji povídku S.Lema, Kladivo… 😉