Apple Plug přemění iPhony 6 a 6s na nový iPhone 7. Internet paroduje Apple

0

Tohle pobavilo. Apple včera ukázal iPhone 7, čímž potvrdil, čeho jsme se obávali. Píši obávali, protože neznám nikoho, kdo by vítal, že bude nová řadu telefonů bez 3,5mm jacku pro sluchátka. Apple své rozhodnutí potvrdil silnou argumentací – chce být odvážný. To je hezké, ale takhle buď budete muset spoléhat na bezdrátová sluchátka s omezenou výdrží, nebo budete mít speciální sluchátka jen pro iPhone.

Apple AirPods

Případně opravdu nešikovnou redukci. Lze přepokládat, že by řada lidí vyměnila nový integrovaný reproduktor za jacka. Pokud však odstranění konektoru vítáte, nadchne vás příslušenství pro starší iPhony. Kdo vlastní zařízení z rodiny iPhone 6 nebo 6s, může si pořídit sofistikované zařízení Apple Plug. K čemu je dobré? Tímto kolíkem zaplníte 3,5mm jack a hned se i se starším smartphonem dostanete na funkcionalitu iPhonu 7.

Nepřekvapí, že na kontroverzní krok firmy, který mnozí vnímají jako další způsob, jak si udržet stávající uživatelstvo uzamčením do těsně propojeného ekosystému, který není kompatibilní s okolním světem, internetová populace reagovala mnohými parodiemi. Zmíněný web s fiktivním produktem patří zřejmě k nejlepší. Do produkce se dala ale také youtuberská komunita:

Z prostých mluvených či psaných vtipů mne zaujal následující. Co se stane, když půjdete po ulici a ztratíte bezdrátové sluchátko Apple AirPod? (Opravdu máme obavu, jak budou držet v uších.) Prostě po cestě zvednete sluchátko, které ztratil někdo jiný.

Zdroj: Apple Plug via Neowin

Apple Plug přemění iPhony 6 a 6s na nový iPhone 7. Internet paroduje Apple

Ohodnoťte tento článek!