Apple chystá tři nové iPhony. Ukáže je už 12. září 2018

1
Apple výřez

Fanoušci Applu zažijí další velký svátek. Cupertinská společnost svolává na akci, kterou uskuteční ve svém sídle v divadle Steva Jobse. Odehraje se ve středu 12. září v 19:00 našeho času. Firma nekazí překvapení a tradičně neříká, co toho dne oznámí. Všichni už to ale vědí.

Zářijový termín v posledních letech patří iPhonům. Apple by měl stejně jako loni uvést hned tři nové smartphony. Podle magazínu 9to5mac se dvě hlavní modely budou jmenovat iPhone XS. Přinesou design iPhonu X a OLED displej s v úhlopříčkách 5,8 a 6,5 palce. Kromě toho přijde také menší 6,1palcový iPhone s LCD panelem a výrazně nižší cenou. I jeho výbava bude chudší. Modely XS vůbec poprvé dorazí ve zlaté barvě a 9to5mac už má jejich první fotku.

Stejný zdroj ukázal také obrázek nových hodinek Watch Series 4 se zúženými rámečky a o 15 % větším displejem, na který se toho vejde více. Kolem analogových hodinek vidíme rovnou osm widgetů, které Apple nazývá komplikace.

Na stejné akci by měl Apple uvést také nové iPady Pro se zmenšenými rámečky a Face ID místo čtečky otisků (a domovského tlačítka). Po roce čekání se snad konečně dočkáme i bezdrátové nabíječky AirPower schopné najednou nabíjet telefon, hodinky a sluchátka. Přijde také finální iOS 12 se spoustou zajímavých novinek.

Apple chystá tři nové iPhony. Ukáže je už 12. září 2018
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 6 hlasů

1 komentář