Apple TV je na spadnutí, mediální firmy jsou na pozoru

0

Ačkoli společnost Apple zatím o připravované Apple TV oficiálně neoznámila ani neuvedla praktický žádné celistvé informace, mediální společnosti jsou již na pozoru a snaží se získat co nejvíce detailů o této chystané novince, zejména s ohledem na potřebné budoucí investice. Tento očividný zájem je silným důkazem toho, že se můžeme televize od Applu dočkat ve velmi krátké době.

Apple TV

Letmým pohledem na streamovací zařízení je zřejmé, že bude umožněno streamování videa z mobilních zařízení přímo do televize. To by nebylo nic až tak nečekaného (určitá forma této funkce je již dlouho k dispozici například mezi mobilním zařízením a MacBookem), proto se zdá, že vzhledem ke vzájemné kompatibilitě mezi všemi produkty Applu bude video také synchronizováno, čili bude například možné pokračovat ve sledování seriálu na iPhonu v místě, kde bylo jeho přehrávání na televizi přerušeno.

Kromě dálkového ovladače bude privilegium ovládání na dálku fungovat s naprostou většinou produktů od Applu, stejně jako hudební soubory bude možné přehrát na každém zařízení, které bude kompatibilní s AirPlay. S největší pravděpodobností se také dočkáme hlasového ovládání prostřednictvím Siri.

Je jasné, že se zatím nejedná o kompletní popis nové služby, na oficiální představení se všemi finálními funkcemi si budeme muset (stejně jako nedočkavé mediální korporace) ještě nějakou chvíli počkat.

Zdroj: Tbreak

Apple TV je na spadnutí, mediální firmy jsou na pozoru

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Toto je IT bulvár?? V nadpisu “…myš bez baterií je na světě” a v textu “…obsahuje jen integrovanou baterii “. Takže žádná revoluce, jen obyčejná myš s malinkou baterií kterou se musí nabíjet každý den. Dle nadpisu jsem čekal myš nabíjenou pohybem, či přenosem energie z lidské ruky či věčnou baterií 🙂