Apple update: skutečně velmi tichý

0

Apple Store na první pohled nezaznamenal žádnou změnu. Žádné nové štítky NEW…  nic. Jo jo, chybička se vloudila. Když kliknete na MacBook White, zjistíte, že u detailu již označení NEW nechybí.

Takže co se změnilo? Apple základnímu modelu navýšil jak frekvenci procesoru Core 2 Duo z 2,26 GHz na 2,40 GHz, tak zcela vyměnil grafiku a Nvidii GeForce 9400M nahradil novější a výkonnější GeForce 320M. Dále navýšil výdrž baterie a nová konfigurace by měla dosáhnout až 10 hodin provozu. Takže i přes skutečně tichý update je to velmi příjemná změna, protože se tím z bílého MacBooku stal na nějakou dobu MacBook Pro 13″ s plastovým tělem a poloviční RAM , kterému chybí FW. Pokud tedy nepotřebujete FW a dokonce jste příznivcem bílého designu Apple, je White MacBook lepší volbou než základní MacBook Pro 13″. Ušetříte tak zhruba 6 000 Kč při nákupu v Čechách. Na Apple Store je cena ponechána na 999 USD. Doufejme tedy, že české obchodníky nenapadne s cenou hýbat. Nebo alespoň ne směrem nahoru.

 

Po updatu MacBooku Air a uvedení nové 27″ Cinemy ani vidu, ani slechu. O tom, zda nás bude Apple napínat a přeci jen uvede i ty, můžeme nadále jen spekulovat.

Ohodnoťte tento článek!