Apple vám na svých stránkách poradí proč budete milovat iPad a iPad mini

0

Před nedávnem jsme psali o nové kampani, která se objevila na stránkách Applu a vyzdvihuje největší klady iPhonu. Mezi ně byl zařazen design, Retina displej, bezpečný App Store, fotoaparát nebo třeba Siri. Tu stejnou stránku spustil ve středu Apple i ve spojitosti s iPadem a nazval ji „Why You’ll Love iPad“.

Love iPad

Stránka je zaměřena na oba iPady – jak desetipalcový, tak menší iPad mini. Apple na ní použil několik bodů z výčtu „Why iPhone“. Nechybí tedy ocenění za design, ani čísla o míře používání iPadů na webu – podle Applu tvoří právě jejich placky 81 % trafficu přicházejícího z tabletů. Nezapomnělo se ani na počet aplikací v App Store. Těch optimalizovaných pro iPady je v App Store přes 300 000 – navíc je možné na iPadech používat i aplikace pro iPhony. Oba iPady prý mají úžasné displeje – v případě toho velkého můžeme souhlasit, panel iPadu mini s rozlišením 768 × 1024 už tak úžasný není.

Why You'll Love iPad

Na závěr se můžeme vrátit ke stránce propagující iPhone. Ta se předevčírem objevila i v české mutaci a můžete si ji tedy prohlédnout i v mateřštině. Předpokládáme, že se zanedlouho dočká překladu i Why You’ll Love iPad.

Zdroj: Appleinsider.com

 

Apple vám na svých stránkách poradí proč budete milovat iPad a iPad mini

Ohodnoťte tento článek!