Apple vydal iOS 8.1.1. Zvyšuje rychlost na iPhonu 4S a iPadu 2

0

Jedna z výhod Applu je, že svým starším zařízením prodlužuje život díky aktualizacím i po více než dvou letech. Na druhé straně se ale v nových verzích systémů primárně soustřeďuje na nový hardware, takže výkon starších zařízení klesá. Viz video, které porovnává, jak běží stařičký iPhone 4S s iOS 7.1.2 a verzí 8.0.2.

Většina operací na novém systému trvá déle. Apple ale včera večer vydal iOS 8.1.1, jež opravuje některé chyby, zvyšuje stabilitu a firma explicitně říká, že také zvyšuje výkon na iPadu 2 a iPhonu 4S, tedy nejstarších iZařízení, která běží s iOS 8+. Podobně loni ladil výkonnostní propad iPhonu 4 pomocí aktualizace iOS 7.1.

Apple iOS 8.1.1 Apple iOS 8.1.1

Letos je to zřejmě poslední aktualizace iOS, kterou Apple vydal. Někdy během jara však firma začne prodávat hodinky Watch, které budou těsně propojeny s iPhony, takže očekáváme příchod verze iOS 8.2. Zároveň se mluví o tom, že Apple uvede ještě větší iPad. Má být zaměřený na práci a dostane prý lepší multitasking s možností zobrazení dvou oken současně. I to by si žádalo novou verzi systému.

Ohodnoťte tento článek!