Apple zve na další akci, 22. října ukáže nové iPady a možná i nějaké překvapení

0

Příští úterý v 19:00 našeho času uspořádá Apple další událost, na které představí novinky. Vyplnily se tím starší spekulace, které rovněž ukazovaly k datu 22. října. Tim Cook a jeho parta opět zamíří do Yerba Buena Center for the Arts v San Francisku, zahraniční redakce už obdržely pozvánky. Ty lákají na podzimní spadané listí, barvy iOS 7 a hlášku, že Apple ještě má co ukazovat.

Apple zve na událost konanou 22. října 2013
Apple zve na událost konanou 22. října 2013

O tom nepochybujeme. Na loňské akci, která se konala v téměř stejný den (24. října) ukázal Apple nový iPad Mini, překvapivě i iPad 4 a pak také aktualizované počítače MacBook Pro s Retinou, iMac a Mac Mini.

Další generace tabletů zcela jistě přijde i letos. Otázkou je, co k nim. Hardwarový refresh si rozhodně zaslouží MacBooky Pro, u nich jsme už zvyklí na dvojí roční aktualizace (letos už jedna přišla). Notebooky by měl dostat nové procesory Intel Haswell. Na ty už přešly žiletkové Airy a také iMacy. Nový Mac Pro už Apple představil, a tak ještě čekáme na oživení řady Mac Mini. Spolu s počítači už Apple nejspíš konečně uvede i finální OS X Mavericks.

Cupertinští mohou překvapit i úplně novým produktem. Kompletní změnu si rozhodně zaslouží Apple TV, ale poslední dva roky se mluví i o tom, že firma představí rovněž vlastní televizor. Spekuluje se též o chytrých hodinkách. Vzhledem k tomu, jak obrázky nových produktů unikají s předstihem na web, a že jsme žádný náznak hodinek ani televizoru neviděli, je to spíš zbožným přáním.

 

Zdroj: Apple Insider

Ohodnoťte tento článek!