Applovské inovace podle Microsoftu v parodickém reklamním spotu

0

Můžeme se přít o tom, kolik inovací Apple v mobilním sektoru přinesl od roku 2007, ale nakonec se přinejmenším shodneme na tom, že nejzásadnější se odehrála právě před šesti roky, kdy firma z Cupertina na trh vypustila první iPhone. Inteligentní přístroj změnil svět smartphonů, ovšem v posledních letech neví kudy kam. Pátá generace nabídla uživatelům větší displej, koňské síly navíc a Siri, kterou ovšem reálně vytáhnete ze šuplíku málokdy. V dalším roce se zvětšila obrazovka.

Tip: Apple nepřekvapil. Ukázal nadupaný iPhone 5S a levnější iPhone 5C

Nejnovější čerstvě oznámený iPhone 5S by rád zaujal čtečkou otisků prstů. Když pomineme tuto funkci, dostaneme v podstatě to stejné co před rokem. Ovšem s tím rozdílem, že iOS 7 se grafickým stylem inspiroval všude možně. Dokonce připomíná Windows Phone. Ze systému se stala podezřelá omalovánka, která vážně připomíná něco, co by nakreslilo dítě ve školce. Ikony přitom stále slouží jen jako spouštěcí prvky pro aplikace.

 

Na nedostatek inovací se Microsoft zaměřil v dalším propagační spotu. Trochu smutné je, že obsah videa vyznívá pravdivě. Přemýšlí tímto způsobem Apple o svých zákaznících? Odhalené portfolio tomu napovídá. Z nových iPhonů si mezitím Microsoft s Nokií dělali legraci rovněž na Twitteru. Video se objevilo v kanálu microsoftu na YouTube, odkud ale bylo později staženo. Podívat se můžete díky komunitě.

Zdroj: WinBeta

Applovské inovace podle Microsoftu v parodickém reklamním spotu

Ohodnoťte tento článek!