Arctic Sound P311 – Bluetooth sluchátka od mistrů v chlazení

0

Bezdrátový headset Arctic Sound P311 je dalším z překvapujících výrobců švýcarské firmy, kdysi známé hlavně díky kvalitním počítačovým chladičům. Se zvukem to nějakou dobu zkoušejí také, v jejich nabídce naleznete několik modelů sluchátek (špuntů) a nedávno uvedli cestovní USB reproduktory pro notebooky.

Tento headet má mnohem širší možnosti použití. Kromě stereo sluchátek totiž nabízí také skrytý mikrofon, takže jej lze použít i pro telefonování (profil A2DP). Pokud z druhého přístroje posloucháte hudbu, P311 ji ztlumí a začne vyzvánět hovor. Ten lze přijmout buď hlasovým příkazem v telefonu, nebo prostředním tlačítkem na pravém sluchátku. Dalšími čtyřmi lze regulovat hlasitost nebo přeskakovat/převíjet mezi skladbami.

Supraaurální sluchátka s týlním mostem Arctic Sound P311, zdroj: Arctic Cooling

Headset pracuje s Bluetooth 2.1 EDR a nabíjí se pomocí USB kabelu. Akumulátor jej udrží asi na 20 hodin hudby (400 hodin v pohotovosti). Nechybí ani technologie pro potlačení šumu. Výrobce uvádí hmotnost 71 gramů. Dosah sluchátek je až 20 metrů. Kromě A2DP podporuje ještě profily AVRCP, HSP a HFP 1.5.

Doporučená cena se 31,95 eura (okolo 800 Kč s DPH). Do obchodů se nový headset dostane v polovině srpna, výrobce garantuje dvouletou záruku.

Zdroj: Arctic Cooling

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. The Times nečtu, tak nevím jak na tom jsou, ale platit za české zpravodajské servery jako Aktualne, Novinky by byl výsměch. Články které se tam občas objevují a které jsou překládány snad Google translatorem, že se nedají číst dřív než pár hodin po zveřejnění, kdy autor po upozornění v diskuzi konečně přeloží článek do češtiny. Nebo odstavec v angličtině – autorovi zjevně vypadla ta část „psaní článku“ kdy kopíruje anglický článek do translatoru a z translatoru. Obecně jim asi chybí lidé na pozici korektora – opravy na několikátý pokus. Nebo chyby v článcích – autor například píše o zápase Kladno-Sparta, na obrázcích jsou hráči Baníku, jako výsledek zápasu je uvedeno Kladno-Slávie a uvedené sestavy patří Jablonci s Budějovicema. Nebo nadpisy, které jsou o něčem jiném než článek. Prostě bulvár. Za to bych nedal ani korunu. Idnes z nich vychází asi nejlíp – tam viditelně mají alespoň jednoho korektora a několik novinářů, takže články jdou i přečíst. I kvalitou se mi to zdá o trošku lepší, ale ani za to bych jim nedal ani korunu.

    Když se teď obrátím na HW magazíny v ČR, tak 2 roky zpátky jsem chodil na CDR, SvetHardware, ExtraHardware, PCtuning a občas i na DD. Dneska chodím jen na ExtraHardware a občas na cttl. A stačila k tomu fanatizace DD a PCtuningu, zánik CDR. Na SvetHardware jsem prostě nějak zapomněl. A v případě zavedení plateb u vás, tak bych přešel na cizí weby. Výjimka byl CDR, který byl svým způsobem unikátní. Za ten bych byl ochotný platit (ano předplatné bylo a platilo ho jen několik lidí… no já bych platil také kdybych o něm věděl a to jsem tam chodil několik let a poprvé kdy se ho člověk všimne, tak to bylo v souvislosti s tím že se ruší…)