Stáhněte si zdarma PC hru Assassin’s Creed IV: Black Flag

5

Ubisoft rozdává další předčasný vánoční dárek. Před týdnem jste si přes Uplay mohli bezplatně stáhnout strategii World in Conflict, teď je zdarma Assassin’s Creed IV: Black Flag z roku 2013. Hru můžete získat až do 18. prosince do 11:00.

Navzdory názvu je další díl populární akční adventury již šestým hlavním titulem série (a jeden z nejlepších). Tentokrát se střetnutí mezi asasíny a templáři odehrává od roku 1715 v karibském moři mezi piráty. Užijete si tak námořní bitvy, dobývání pevností, potápění nebo rybolov.

Hra je k dispozici s českými titulky. Budete potřebovat procesor alespoň na úrovni Intelu C2Q Q8400 nebo AMD Athlon II X4 620, grafiku GeForce GTX 260 nebo Radeon HD 4870 a lepší, 2 GB RAM a 30 GB místa na disku.

Stáhněte si zdarma PC hru Assassin’s Creed IV: Black Flag
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

5 KOMENTÁŘE

    • Ubisoft a kabrňáci? To sotva. Ubisoft protlačuje to nejhorší DRM na trhu za každou cenu, pravidelně je to pr*ser pro koncového uživatele a ještě je za to lidi chválí?
      I samotná série AC měla odjakživa problémy s DRM. Hned AC1 nebo AC2, tenkrát lidi kteří to koupili hráli míň jak ti, co to upirátili, AC:O to samé.