Ubisoft rozdává Assassin’s Creed Unity. Chce lidem ukázat Notre-Dame

5

Francouzský Ubisoft se zachoval vlastenecky a na opravu požárem poškozené katedrály Notre-Dame (více na Euro.cz) přispěje částkou půl milionu eur. Dobré PR si u veřejnosti dělá i tím, že až do 25. dubna bude bezplatně rozdávat PC verzi hry Assassin’s Creed Unity. Stačí si o ni říct na Uplayi.

Unity je sedmým hlavní dílem série a odehrává se v Paříži koncem 18. století během Velké francouzské revoluce. Ikonická stavba v něm hraje důležitou roli a vývojáři modelování věnovali náležitou péči. Grafička Caroline Miousse prozradila magazínu The Verge, že na hře pracovala dva roky, z toho 80 % času prý převáděla Notre-Dame do digitální podoby díky obsáhlému archivu fotografií a videí. Bohatá dokumentace a 3D modely Ubisoftu by dokonce měly pomoci s opravou katedrály.

Chceme dát každému příležitost zažít majestátnost a krásu Notre-Dame nejlépe, jak to umíme,“ komentuje Ubisoft peněžní i herní dar.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Unity byl možná nejhůře přijatým dílem značky Assassin’s Creed. Od kritiků dostal průměrnou známku 70 %, hru po vydání sužovala spousta chyb, dobrá nebyla ani hardwarová optimalizace. Montrealské studio ale hru několikrát aktualizovalo, takže dnes by už technický stav mohl být lepší. Po pěti letech od vydání jsou na trhu také výkonnější počítače. Pokud tedy hru ještě nemáte, stahujte.

Ubisoft rozdává Assassin’s Creed Unity. Chce lidem ukázat Notre-Dame
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 11 hlasů

5 KOMENTÁŘE

    • A toho pol milióna EUR na obnovenie katedrály ich tiež určite nič nestalo. Vy ste niektorí strašný k.k.ti… Nehnevajte sa mna podaktorí teda, ale táto séria ma od trojky vôbec nezaujíma a nikdy by som to nekúpil, ale stále je to proste pekne gesto, ktoré teba tiež nič nestojí. Či je to PR, alebo smutne oči je predsa úplne jedno! Dali ti niečo zadarmo tak či tak. Kopal by som do hlavy tých dnešných “prechytráčených” post-pubertiakov, čo si myslia, že všetko vidia jasnejšie a samozrejme nežerú komerciu a bla bla…