Asus a desky s nForce 780i

0

Prvními deskami Asusu s novým highendovým čipsetem Nvidia nForce 780i pro Intel LGA 775 jsou desky s označením P5N-T Deluxe a P5N-D. Problémy s kompatibilitou s Intel Penryn jsou tedy snad definitivně tytam a my už si jen budeme moci ukazovat nové a nové modely různých výrobců.

Asus P5N-T Deluxe oproti levnější P5N-D podporuje navíc 3-way SLI, obě desky pak nabízejí FSB 1 333 MHz, podporu DDR2-1066, gigabitový ethernet a osmikanálové audio. Kromě rozdílu v počtu slotů pro grafiky (tři versus dva), má P5N-T také více SATA portů (šest versus čtyři). P5N-D se také nemůže pochlubit osmifázovým napájeném jako P5N-T Deluxe.

Asus P5N-T Deluxe

Redaktor TechConnect si povzdechl, že zatím není k dispozici Asus Strike II Formula, tedy základní deska z řady ROG (Republic Of Gamers) čili příslib maxima pro přetaktování.

Zdroj: TechConnect Magazine

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pokud by byl chipset schopen “vypinat” kartu(samozrejme od AMD/Ati pouze) ve 2D rezimu(na 2D staci int. grafika) a pri potrebe 3D by ji ozivil tak tu mame reseni kterho Intel nebude schopen minimalne 2 let(leda ze by se nV nechala koupit Intelem, ale tomu moc neverim)… PROSTE IDEALNI RESENI PRO VETSINU DOMACNOSTI, na internet energeticky uspornejsi nez P-III a na hry idealne vykonne…:o) Pak snad nastane i obdobi kdy se AMD/Ati plne otevre Linuxu…