Asus Airo s neuvěřitelně vysouvací klávesnicí

0

Známe to ze současných minibooků všichni: buďto dostaneme velkou klávesnici a malou plochu pro zápěstí, nebo naopak máme dlaně v naprostém pohodlí, ale titěrná tlačítka. Prototyp Asus Airo však tyto neduhy eliminuje.

Jak můžete vidět na následujícím videu, v zavřeném stavu překrývá klávesnice velkou část rest padu i touchpadu, v rozevřeném stavu pak klávesnice celou tuto plochu uvolní. Vypadá to skutečně efektně, jen se obávám velmi špatné polohovatelnosti takto řešeného displeje. Asus Airo je prozatím ve fázi mechanického prototypu bez vnitřní elektroniky.

Asus Airo s neuvěřitelně vysouvací klávesnicí
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. S dovolením 😉 bych odpověděl na otázky autora.
    Imho takovéto netbooky optické mechaniky nepotřebují. Osobně dokonce optickou mechaniku využívám u mého stolního PC jenom když přeinstalovávám Windowsy 😀 a již jsem se zařekl, že moje další optická mechanika bude externí, právě abych ji mohl přenášet a využívat ji tak i na dalších počítačích. BIOSy moderních základnich desek jsou na to připraveny (boot USB-CDROM ;)), tak není co řešit.
    Abych to ukončil – imho v netboocích jsou optické mechaniky zbytečné.
    Přeju všem pěkný den 😉

  2. Tak toto by ma potešilo….neustale prevlakanie a zmotavanie kablov s ext. dvd ma uz nebavy.Uz davnejsie som sledoval mininotebooky a hladal nieco pod 11 palcov s dvd mechanikou.Uz sa tesim na prve minibooky s dvd u nas:DPredstava napr. ASUS N10JC s dvd ma privadza do zufalstva:D:D:Dale u tochto modelu to nieje mozne…..to len tak ako priklad:D a este ktomu keby sa pridal ten novy Dual core atom 330…pecka.Dakujem za super stranku a za vzdy nove a potesujuce informacie zo sveta IT technologii.