Asus G20 ze série Republic of Gamers je kompaktní herní počítač

0

Pokud cestujete a nechcete s sebou brát velký stolní počítač, tak se asi rozhodnete pro koupi notebooku.
Ten ale v nižších cenových relacích nemusí být tak výkonný, aby zvládat vaše nároky, a tak hledáte jiné řešení. Tím by mohl být nový kompaktní počítač G20 ze série Republic Of Gamers od společnosti Asus.

Asus ROG G20

Design skříně je zaměřený na herní segment. Můžete si nastavit podsvícení předních a bočních průduchů, na výběr budete mít z osmi milionů barevných kombinací. To, že je skříň opravdu malá dokazuje i vnitřní objem pouhých 12,5 litrů. I když se jedná o takto malý počítač, jeho výkon bude pro dnešní požadavky více než dostatečný.

Na výběr budete mít procesory Core i3, i5 a i7 z aktuálně poslední generace Haswell. Z grafických karet máte na výběr pouze od Nvidie, a to konkrétně GT 705, GT 740, GTX 745, GTX 750, GTX 760, GTX 770 a GTX 780. Dva sloty SO-DIMM pro operační paměti typu DDR3 ponesou v základu pouze 2 GB, ale lze je vyměnit za větší s celkovou kapacitou až 16GB. Pevný disk si pak můžete zvolit do velikosti až 3 TB a SSD disk do velikosti 256 GB.

 

Tento počítač se bude prodávat s předinstalovaným operačním systémem Windows 8.1 a je i plně kompatibilní se SteamOS. Navíc je zde nainstalovaná aplikace Aegis pro monitorování výkonu v reálném čase, kde je možné nastavit své hodnoty a aplikace bude vše sama hlídat.

G20 se napájí pomocí 230W adaptéru. V případě, že si zvolíte některou z karet GTX 760/770/780, budete muset připojit i druhý 180W adaptér. Prodávat by se měl G20 během tohoto měsíce a ceny se budou lišit v závislosti na zvolené konfiguraci.

Ohodnoťte tento článek!