Asus K52F a X52F: TV hvězdy s Intel WiDi

0

Jak model K52F, tak i X52F jsou vybaveny technologií Intel WiDi. Tak zajistí bezdrátový přenos fotografií, videí, ale i dalšího multimediálního obsahu z vašeho notebooku do velkoplošné televize. Zbavíte se tak nepříjemného drátování a prostorového omezení spojeného s nutností využívat k propojení notebooku s televizí kabely.

Prostřednictvím Intel WiDi mohou uživatelé přistupovat k multimediálnímu obsahu na svých počítačích či na internetu a zobrazovat jej na velké obrazovce televizoru. Tato funkce v reálném čase odesílá komprimované video i audio přímo na TV adaptér prostřednictvím technologie Intel My WiFi.

asus widi 01 asus widi 02 asus widi 03

Notebooky ASUS K52F/X52F nabídnou kromě Intel WiDi i procesory Intel Core i3/i5, pevný disk o kapacitě 320/500 GB. Novinkou je i inovované chlazení IceCool, které udržuje prostor pro opěru dlaní stále chladný. Notebooky K52F/X52F v červené nebo hnědé barvě šasi nabídnou také širokoúhlý displej s LED podsvícením o velikosti úhlopříčky 15,6 palců s HD rozlišením 1366 x 768 bodů. Obraz zajistí integrovaná grafická karta Intel GMA HD. Pro ukládání, přepis a čtení dat z médií je k dispozici kombinovaná Super-Multi optická mechanika, která zvládne DVD+-RW a CD média.

Cena přenosných počítačů ASUS K52F/X52F začíná na 14 490 Kč s DPH včetně operačního systému Windows 7 Home Premium.

Zdroj: Asus, Intel

Ohodnoťte tento článek!