Asus K93SV – levný obr

0

Asus chystá nový notebook ze známé levné univerzální řady K-series. Model K73 nově nebude největším z řady, chystá se totiž Asus K93, konkrétně K93SV. Číslice 9 vás může zmátnout, notebook má „jen“ 18,4″ displej. Asus naštěstí sáhl rovnou po Full HD, rozlišení 1920 × 1080 px.

V notebooku najdete procesor Intel Core i3, i5 nebo i čtyřjádrový Core i7 druhé generace (Sandy Bridge). Jsou tu čtyři sloty na paměti SO-DIMM, takže můžete osadit až 4× 4 GB pamětí. Coby grafická karta je tu populární Nvidia GeForce GT 540M 1 GB, pochopitelně s podporou technologie Optimus.

  

Zajímavostí je úložná kapacita. Velký stroj má šachtu pro 3,5″ disk, velikost, která se obvykle používá v desktopových počítačích. K němu pak můžete přidat i jeden standardní 2,5″ disk či SSD. Nechybí tady ani DVD vypalovačka, případně Blu-ray mechanika.

DTR je 5,6 cm silný a váží zhruba 4 kg. Máte tu dále Wi-Fi, Bluetooth, reproduktory Altec Lansing, port HDMI, čtyři porty USB 2.0 a šestičlánkový akumulátor.

O ceně ani dostupnosti zatím nemáme žádné určité informace.

Zdroj: Laptoping

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No uvidíme jak to vlastně bude. Osobně tomu moc nevěřím, protože ten kdo chtěl už si jej koupil a ostatní, kteří jej chtějí, s prohlubující se „krizí“ peníze vrazí do důležitějších věci…