Asus Lamborghini VX6S: nejvýkonnější netbook s Atomem

0

Asus Lamborghini VX6S je pokračování prémiové řady. Notebook s šasi ve tvaru italského sporťáku navržený designéry Asusu i Lamborghini jsme tu už v dvanácti palcích měli, Acer také podobně uvedl například svůj model Ferrari v malém rozměru.

 

Nyní Asus uvádí právě onen nový model VX6S, který do luxusního malého těla osadil nejvýkonnější Atom brzypřicházející rodiny Cedar Trail a levný Radeon. Abychom byli konkrétní, uvnitř najdete Intel Atom D2700, desktopové dvoujádro na 2,13 GHz, k němu 2 či 4 GB pamětí DDR3 a aby byl „herní“ netbook alespoň trochu na hry použitelný, je tu AMD Radeon HD 6470M, prakticky nejnižší diskrétní grafika od AMD.

Pevný disk může dosahovat kapacitou až 500 GB, dále tu klasicky máme Wi-Fi, Bluetooth 3.0, čtečku pam. karet, dva porty USB 3.0 aj. . Jako řada Lamborghini obvykle, i VX6S se dodává s velmi pěknou myší stejné značky. Cenu bohužel neznáme, dá se očekávat zhruba 13-15 tis. Kč.

Zdroj: Netbook Live

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Neviem či je chyba vo mne ale toto nedokážem pochopiť: „Postižená továrna tvoří asi 40 % produkce Charteru, což odpovídá zhruba 60 % produkce kovových krytů a šasi celosvětově.“
    40% produkcie jednej firmy je 60% celosvetovej produkcie? Aj keby to bol jediný výrobca na svete tak jeho 40% produkcie môže tvoriť max 40% celosvetovej produkcie. Preklep alebo to je inak myslené než som (ne)pochopil?