Asus má dva nové smartphony

0

Díky tomu se ASUS P565 bez problémů a s nebývalou lehkostí vypořádá i s náročnými úlohami a intenzivním multitaskingem – čímž se stává ideálním společníkem pro všechny uživatele z podnikatelského sektoru, kteří požadují výkon bez kompromisů a maximální rychlost při práci. Završením celé řady velmi působivých funkcí je 2,8″ dotykový displej s rozlišením 480×640 pixelů, jenž poskytuje velmi čistý a jasný obraz při prohlížení fotografií i při práci s tabulkovým editorem.

PDA telefon ASUS P565 je dokonalou výzbrojí každého podnikatele. Extrémně výkonný procesor o frekvenci 800 MHz ve spolupráci s jedinečným, inovativním uživatelským dotykovým rozhraním Glide zajišťuje vysoký výkon a rapidní nárůst produktivity. Rychlý procesor předurčuje PDA telefon P565 k multitaskingu, zatímco dotykové rozhraní Glide umožňuje uživatelům účinně přepínat mezi jednotlivými úlohami konečky jejich prstů. P565 přichází také s bohatou nadílkou softwaru a funkcí vhodných pro podnikatele – například push mail, skener vizitek nebo Microsoft Office Mobile. S dalšími užitečnými aplikacemi, jako je Anytime Launcher či Multi-Home, mohou uživatelé nahlížet do kalendáře, zjistit místní čas v aktuálním nebo vzdáleném městě nebo mít vždy aktuální předpověď počasí, on-line zprávy a mnoho dalších informací – jednoduše intuitivním klepnutím, posunutím nebo tažením prstu.

ASUS P565 je vybaven 2,8″ VGA (480×640 pixelů) dotykovým displejem s vysokým rozlišením, který nabízí velmi čistý a brilantní obraz. Fotografie jsou ostřejší a věrnější a veškeré části pracovních dokumentů, jako například jednotlivé buňky tabulek, jsou zobrazeny zřetelně a se všemi detaily – oči jsou díky tomu i při dlouhodobém používání mnohem méně namáhány.

Porazí Asus P552w legendární iPhone?

Telefon ASUS P552w vybavený technologií Glide – inovativním dotykovým uživatelským rozhraním, díky kterému je prohlížení obsahu i práce s mobilním telefonem jednodušší, přehlednější a také mnohem intuitivnější než kdy dříve. Tento telefon je vybaven procesorem o frekvenci 624 MHz a množstvím užitečných funkcí, jako například vysokorychlostním připojením 3,5G HSDPA, GPS a kompletními mapami od společnosti Google*. Nejen z těchto důvodů se ASUS P552w skvěle hodí pro mladou generaci i odborníky z oblasti techniky, kteří vyžadují dobře vypadajícího mobilního společníka, který jim nabídne celou řadu funkcí pro zábavu i opravdovou práci.

Hlavní oporou revolučního dotykového rozhraní PDA telefonu ASUS P552w je špičková technologie Gester, která nabízí uživatelům celou řadu operací používaných při ovládání ‚Äî jedná se například o výběr, přiblížení, rolování nebo přepínání ‚Äî které jsou dostupné pouhým dotykem prstu. Do nového rozhraní Glide jsou zahrnuty také aplikace umožňující uživatelům přístup k celé řadě funkcí ‚Äî od sledování aktuálního zpravodajství či předpovědi počasí až po prohlížení fotografií a poslech hudby ‚Äî to vše jen několika dotyky prstu.

Telefon ASUS P552w je vybaven jedním z nejvýkonnějších procesorů (624MHz) dostupných na současném trhu. Kromě výjimečných bodových zisků v testech Vsbenchmark dominuje ASUS P552w i v reálném světě – aplikace i hry jsou na tomto zařízení spouštěny výrazně rychleji a přehrávání videa je rovněž velmi plynulé. ASUS P552w je také vybaven vysokorychlostním připojením 3,5G HSDPA (3,6 Mb/s), které zajišťuje extrémně rychlé prohlížení internetu, sdílení souborů či sledování televizního vysílání. Telefon dále nabízí připojení pomocí Bluetooth, WLAN 802.11b/g, GPS, USB a dalších standardů, čímž značně usnadňuje přenos dat mezi jednotlivými zařízeními.

Telefon ASUS P552w je vybaven také aplikací Google Maps, která slouží nejen k navigaci, ale dokáže uživatelům poskytnout také informace o zájmových bodech. Navigační schopnosti PDA telefonu ASUS P552w jsou dále umocněny funkcí ASUS SMS Location Link. S využitím této jedinečné funkce mohou uživatelé na dvou vzdálených místech snadno lokalizovat jeden druhého, a to jednoduše vzájemným odesláním SMS zprávy. Kliknutím na odkazy, které jsou v odchozích zprávách automaticky vytvořeny, dojde k připojení telefonů k aplikaci Google Maps, která následně oběma uživatelům oznámí, kterým směrem se mají vydat, aby se setkali. Kromě uvedených funkcí je ASUS P552w vybaven lištou Google Search Bar, která se zobrazuje na úvodní stránce Dnes, pro velmi snadné on-line vyhledávání informací.

Ohodnoťte tento článek!