ASUS představil P30A, ultrabezpečný notebook

0

Jednou z jeho největších předností je konstrukce. Kromě hmotnosti 1,49 kg a tloušťky něco mále přes 2 a půl centimetru se chlubí především kostrou vytvořenou ze slitiny hliníku zajišťující kvalitní ochranu před nepříznivým mechanickým působením. Před poškozením jsou chráněna také samotná data, hlavička pevného disku je díky technologii ShockShield Data Protection při nárazu odsunuta z ploten, čímž zabraňuje poškrábání povrchu.

Další zajímavou novinkou je podpora technologie Anti-theft, která pomocí integrovaného bezpečnostního čipu sleduje trasu odcizeného notebooku a zabezpečí uložená data dříve, než k nim může pachatel získat přístup. Funkce AI Secure Delete umožňuje uživatelům bezpečně a zcela smazat veškerá citlivá data, takže je nebude mít šanci nikdo získat.

Zajímavostí z oblasti mobility je funkce ASUS Xpress Charge, která u některých modelů zajistí nabití notebooku na 90 % za pouhých 90 minut. Funkce Scene Switch přepíná mezi osobním a pracovním režimem rozvržení pracovní plochy, a zbavuje tak uživatele nepříjemností s nastavováním pozadí a ikon pro každý profil zvlášť.

Další informace včetně podrobné technické specifikace notebooku najdete v tiskové zprávě.

ASUS představil P30A, ultrabezpečný notebook
Ohodnoťte tento článek!