Asus představuje novou trojici 27″ panelů

0

Také máte někdy pocit, že se výrobci bojí uvádět „studentské televizory“ o rozměrech 27″ s Full HD rozlišením? Tento rozměr je do pokojů ideální, opticky jde již o opravdu slušného macka a na filmy je pak doslova radost pohledět. Asus si tento fakt uvědomuje a uvádí rovnou trojici nových panelů, které se vesměs liší v drobnostech.

Nejvybavenější z bratří je Asus VK278Q. Jeho dynamický kontrastní poměr je 10 000 000:1, použitá matrice je bohužel typu TN – k dispozici je vám však také duo 3W reproduktorů. Dvoumegapixelová kamera potěší, snad bude produkovat také kvalitní obraz. Jeho cena je €359 (8800 Kč), což jistě není nezdravě mnoho. Chudší příbuzný VE278Q se liší pouhou absencí webkamery a pořídíte jej za €339 (8300 Kč), oba pak dostali do vínku LED podsvícení, jež zajistí jeho vysokou homogenitu a nižší spotřebu elektrické energie.

Trojúhelník uzavírá VE276Q: kontrastní poměr je „pouhých“ 100 000:1, webkameru nečekejte. Podsvícení zajišťují staré CCFL trubice, cena je však překvapivě stále docela vysokých €329 (8100 Kč), osobně bych tento model nekupoval a vybíral z dua výše. Novinek se v našich luzích a hájích jistě dočkáme v nejkratším možném čase, Asus zde má silnou distribuční síť. Těšíte se?

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!