Asus R50 – UMPC velikosti kapesního počítače?

0

S hmotností 520 g a 5,6″ LCD obrazovkou představuje bezpečný, výkonný a skvěle přenosný mini-notebook s výbornými komunikačními schopnostmi jako je WiFi a HSDPA 3.5G. R50 je doslova nabitý výkonnými funkcemi, proto s ním můžete plnohodnotně komunikovat, cestovat a bavit se kdekoliv na světě. S vestavěným navigačním GPS systémem budete mít k dispozici nebývale snadnou navigaci v reálném čase. S pomocí aplikace Asus Photo Navigator pak můžete jednoduše dokumentovat všechny své cesty.

Mobilita a kompaktní rozměry

S R50 si můžete hrát nebo pracovat kdekoliv chcete. S výkonem a funkcemi notebooku má tento miniaturní silák hmotnost pouhých 520 g a umožňuje snadný přístup k internetu díky širokým možnostem připojení. Dotykový displej, který je skvěle čitelný i na přímém slunci, zaručí ostrý a jasný obraz kdykoliv budete pracovat venku nebo ve velmi osvětlených místnostech. Vestavěná kamera umožňuje videokomunikaci s přáteli a rodinou bez jakýchkoliv potíží.

Navigace v reálném čase

R50 nabízí cestovatelům možnost pracovat zcela svobodně, ať už se budou nacházet kdekoliv, od chaotického prostředí měst, přes dramatickou scenérii pouště, až po magickou atmosféru hor. Vše, co musíte udělat, je vytáhnout R50 ze své kapsy na palubní desku, a můžete okamžitě přijímat detailní informace o plánované cestě. S velkým výkonem a vysokou mobilitou můžete pracovat skutečně kdekoliv. Své cesty snadno zdokumentujete pomocí aplikace ASUS Photo Navigator, která dokáže zaznamenávat věrné obrázky díky kvalitnímu fotoaparátu s rozlišením 2 megapixely a s automatickým ostřením.  Do snímků budou uložena také GPS data, abyste se mohli o své zážitky snáze podělit se svými přáteli nebo rodinou.

Zábava na cesty

Užijte si se svým R50 spoustu zábavy, i když jste na cestách. Díky vestavěnému mobilnímu kinu a volitelnému TV tuneru můžete sledovat oblíbené televizní programy; s Microsoft MCE můžete poslouchat nejnovější hudbu nebo si dopřát svůj oblíbený film. Velká širokoúhlá obrazovka nabídne perfektní podívanou – luxusní mobilní zábavu tak budete mít vždy na dosah ruky.

R50 účinně chrání vaše data pomocí vestavěné čtečky otisků prstů, jednoho z nejbezpečnějších způsobů identifikace. Využívá sofistikovanou technologii, která provádí snímání přímo s živé vrstvy kůže, proto je téměř nemožné ji ošálit. S takovým zabezpečením je ochrana vašich dat zaručena za všech okolností.

Základní informace

 • procesor: Intel¬Æ Silverthrone 1.33G
 • čipová sada: Mobile Intel¬Æ Poulsbo
 • síťové připojení: Intel¬Æ 3.5G WWAN nebo DVB-T
 • operační systém: Microsoft¬Æ Vista Home Premium/ Business/Ultimate
 • displej: 5,6″ WSVGA 1024×600 dotykový LCD displej s LED podsvícením
 • disk: 1,8″ SSD 32 GB
 • paměť: DDRII-400, 1024 MB
 • bezdrátová síť: 802.11b/g, Bluetooth 2.0+EDR
 • vestavěná GPS
 • doplňky: 0,3MPx + 2MPx kamera; 3 USB porty (klávesnice/Slave/STD); 1 × slot microSD
 • rozměry: 19,9 × 9,7 × 2,84 cm
 • hmotnost: 520 g (2článková baterie)
Ohodnoťte tento článek!