Asus ROG G46VW: čtrnáctipalcový herní stroj s GeForce GTX 660M

0

Herní série od Asusu, notebooky Republic of Gamers (řada G) se dočkají další varianty. Půjde o zmenšenou verzi s úhlopříčkou čtrnácti palců, která si ale zachová nejvýznačnější kvality svých větších a starších sourozenců – masivní zdvojené chlazení, silný hardware.

Asus ROG G46VW
Asus ROG G46VW

U novinky označené jako Asus ROG G46VW zatím neznáme všechny specifikace, uvedení proběhlo doslova před pár hodinami a ačkoliv třeba globální webová stránka Asusu už obsahuje upoutávku, odkaz zatím nevede na produktovou stránku se specifikacemi, ale zpátky na úvod. To se jistě co nevidět změní, zatím tedy jen víme že půjde o čtrnáctku (rozlišení displeje neznámé, tipujeme 1600 × 900, Full HD by nás příjemně překvapilo), že bude využívat procesor Core i7-3630QM (čtyřjádro) a grafiku střední třídy GeForce GTX 660M. A stejně jako ostatní notebooky řady G bude mít dva chladiče (pro grafiku a CPU samostatně), což z něj učiní zřejmě naprostý unikát mezi 14″ notebooky.

 

Nějaké informace nám může poskytnout i třeba obchod CZC, na kterém se jedna konfigurace již objevila. Sice také s nekompletními popisky, ale aspoň víme, že bude stát 36 000 Kč, bude mít 16 GB operační paměti DDR3 a 750GB pevný disk plus 128GB SSD. Konfigurací nakonec určitě bude víc, možná se objeví i nějaká levnější třeba s dvoujádrovým procesorem a grafikou GF GT 650M – uvidíme.

Zdroj: TechPowerUp, CZC.cz

Ohodnoťte tento článek!