Asus v našich končinách zahájil prodej 18,4″ obra v silné výbavě

0

Asus oficiálně oznámil prodej nového notebooku K93SM ve velikosti neuvěřitelných 18,4″ v našich končinách. Řada tedy bude zasahovat do sekce tzv. DTR, půjde tedy o náhradu běžného počítače. Notebook je součástí levné K-série, která bude mít volitelně dvoujádrový Core i5-2450M nebo čtyřjádrový Core i7-2670QM, až 8 GB paměti RAM, grafickou kartu GeForce GT 630M s 1 GB paměti a volitelně 500 GB nebo 1000 GB úložného prostoru.

Jelikož se jedná o tak velký notebook, lesklý display bude mít rozlišení Full HD (1920 × 1080), běžnou klávesnici typu chiclet známou z jiných notebooků a celé zařízení bude vážit úctyhodných 4,1 kg – to je sice dost, ale u osmnáctipalcového DTR to není nic hrozného.

Další věci obsažené v zařízení bude DVD vypalovačka nebo volitelně Blu-ray mechanika, gigabitový Ethernet, Wi-Fi, čtečku paměťových karet, jedno vysokorychlostní USB ve verzi 3.0 a 6ti článkovou baterii. Šasi bude vybavena chlazením „IceCool„, které známe z předchozích verzí. Jedná se o vyvýšení šasi nad komponenty a to zajistí, že opěrka zápěstí je vždy chladnější.

 

Notebook je v prodeji od 19 950 korun českých v konfiguraci s procesorem Core i5, 6 GB paměti RAM, 1TB úložným prostorem a operačním systémem Windows 7 ve verzi Home Premium.

 

 

Zdroj: Wccftech.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář