Asus zvládl 180 přísných testů pro certifikaci USB 3.0 u Intel 7

0

ASUS oznámil, že je jediným výrobcem základních desek, který má v současné době ve svém portfoliu modely s certifikací USB 3.0 pro čipové sady Intel 7. Certifikované základní desky nabídnou uživatelům technologii SuperSpeed USB, která výrazně urychluje datové přenosy všudypřítomného standardu USB a zůstává zároveň kompatibilní s množstvím různých USB zařízení, které jsou momentálně na trhu k dispozici.

Přísnější testování 

Základní deska, která se uchází o certifikaci USB 3.0, musí uspět ve více než 180 přísných testech, mezi něž patří například test kvality signálu, test interoperability, zátěžový test, testy kompatibility a testy rychlosti přenosu. Díky rozvržení komponent a kvalitním konektorům a čipům základní desky ASUS s certifikací USB 3.0 lépe rozpoznávají signály ze zařízení USB 3.0, a to i v případě, že dochází k jejich rušení. Základní desky usilující o certifikaci USB 3.0 musí úspěšně zvládnout test kompatibility s třiceti šesti různými zařízeními, jako jsou tiskárny, externí disky, videokamery, myši a sluchátka, aby měli uživatelé jistotu, že budou moci používat téměř jakékoli dostupné zařízení.

Protokol UASP rozhraní USB 3.0 od společnosti ASUS 

Společnost ASUS patří k předním hráčům i v oblasti funkcí a designu základních desek. Názornou ukázkou je funkce ASUS USB 3.0 Boost zvyšující přenosové rychlosti rozhraní USB 3.0 až na 1,7násobek původních hodnot. Díky tomu mohou uživatelé desek ASUS jako první na světě využívat podporu protokolu UASP rozhraní USB 3.0 a výrazně ušetřit čas při přenosu velkých souborů, jako jsou HD videa a zálohy systému. Další informace najdete na adrese:

http://event.asus.com/mb/2010/The_Best_USB3_Experience/innovations.htm

Postupem času budou získávat certifikaci USB 3.0 i další základní desky ASUS. V současnosti najdete certifikaci USB 3.0 u těchto modelů:

  • ROG RAMPAGE IV GENE
  • P8Z77-V DELUXE
  • P8Z77-V LX
  • P8Z77-M
  • P8H77-V LE
  • P8H77-M
  • P8H77-M LE
  • M5A99 FX PRO R2.0

 

Asus P8Z77-V Deluxe

Asus P8Z77-V Deluxe

 

 

O základních deskách ASUS

ASUS je světovým lídrem v oblasti základních desek, což dokazují kladné ohlasy uživatelů. Společnost ASUS získala řadu ocenění za nespočet inovací, mezi něž patří například napájení New DIGI+ Power Control, technologie Dual Intelligent Processors kombinující vysoký výkon a nízkou spotřebu energie nebo unikátní tepelná ochrana celé základní desky Thermal Armor a Thermal Radar dostupná u desek řady TUF. Základní desky ASUS Republic of Gamers nabízejí bezkonkurenční možnosti pro přetaktování a ladění výkonu a stojí za mnoha světovými rekordy. Jedinečné funkce ASUS jako USB 3.0 Boost s podporou protokolu UASP, USB BIOS Flashback a UEFI BIOS s režimem EZ jsou důkazem, že společnost  ASUS usiluje o harmonii technického provedení a ekologického přístupu, přičemž největší pozornost je věnována zákazníkům, kteří tyto technologie používají každý den.

O společnosti ASUS

ASUS, jeden ze tří předních výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, optické disky, displeje, stolní PC, Eee Boxy a počítače all-in-one, notebooky, netbooky, tablety, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony. Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2011 získala 3886 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než 11 000 zaměstnancům na celém světě a špičkovému výzkumnému a vývojovému týmu čítajícímu 3 100 inženýrů činil obrat společnosti za rok 2011 11,9 miliardy amerických dolarů.

Ohodnoťte tento článek!