Audiotéka se převékla do nového kabátu. Dnes nabídne všechny audioknihy za polovic

0

Po více než pěti letech mění největší tuzemský prodejce audioknih svůj web. Uživatelé si jej mohli na adrese audioteka.com/cz vyzkoušet již s předstihem, během dne dojde k definitivnímu vypnutí starého designu a nasazení nového. Ten je semiresponzivní. Mění rozložení stránky na desktopu a tabletech, ale na mobilu se spustí zvláštní – byť stejně laděná – verze.

Stará Audiotéka
Stará Audiotéka  

Právě mobilní web a aplikace pro Android, iOS a Windows Phone hrají u audioknih klíčovou roli. Většina lidí totiž poslouchá na chytrých telefonech. „Jsme přesvědčeni, že budoucnost poslechu mluveného slova je hlavně v mobilitě, nejpohodlnějším nástrojem pro přehrávání audioknih jsou chytré mobilní přístroje, které máme neustále při sobě. Snažíme se této vizi přizpůsobit všechny aspekty naší služby, po mobilních aplikacích jsme se zaměřili na redesign našeho již zastaralého a na mobilní éru nepřipraveného webu,“ zdůvodňuje potřebu změn Břetislav Hanzel, jednatel Audiotéky.

Nová Audiotéka
Nová Audiotéka

Redesign není jedinou novinkou. Během celého dneška je možné nakupovat audioknihy s 50% slevou. V katalogu Audiotéky najdeme přes 2800 titulů o celkové délce 9226 hodin.

Stará AudiotékaNová Audiotéka
Stará a nová Audiotéka

Ohodnoťte tento článek!