Aukro má novou aplikaci pro iOS. Funguje už i na iPadu

0

Aukční maniaci by měli zbystřit. Aukro, největší tuzemský aukční portál, totiž tento týden vydalo novou verzi aplikace pro iOS. Ta už umí skoro totéž co dospělý web. Můžete sledovat cizí i vlastní aukce (ale ne zakládat), komentovat starší nákupy, vyhledávat i přímo nakupovat.

 

Tvůrci aplikace připravili nový vzhled programu, změnili také ikonku a aplikace už je konečně optimalizovaná pro iPady. Na nich jsou i speciální funkce, které lépe využijí větší prostor: vyskakovací okno se sledovanými nabídkami a v režimu na šířku pak ostatní výsledky z vyhledávače. Ten už mimochodem umí vyhledávat i v popisech zboží a ukončených nabídkách. Vývojáři v changelogu dále zmiňují, že opravili i několik drobných chyb a aplikaci až trojnásobně zrychlili.

Těšit se prý máme i na další funkce. Osobně mi v aplikaci chybí hlavně přehled nejnovějších a končících aukcí nebo dražby od 1 Kč. U produktů (typicky elektroniky) zase chybí podrobnější filtr parametrů (úhlopříčka, paměť atd.). Mobilní Aukro by se teoreticky mohlo naučit aukce také vystavovat. Mobilem uděláte pár fotek, doplníte popis a zveřejníte. U menších aukcí to může být hračka. A co třeba doplňování kreditu pomocí in-app plateb od Applu? Vývojáři ještě mají několik rezerv, kam se posunout do budoucna.

Ohodnoťte tento článek!