Aukro zavádí novou službu. Zboží od vás bezplatně vyzvedne, nafotí, popíše a prodá

0

Největší tuzemský aukční portál se spojil s Bazarobotem a společně rozjíždějí službu Aukrobot. Jde o automatizovaný prodej zboží, které sami nemáte chuť ani čas prodávat sami. Aukrobot za vás (skoro) celý proces obstará sám a pak si nechá provizi z prodeje.

Aukrobot
Aukrobot

Uživatelé si pouze objednají kurýra. Ten přijede balíček vyzvednout zdarma a doveze jej do centrály Aukrobotu. Tam jej lidé rozbalí, otestují, zboží nafotí, popíšou a vystaví na Aukru. Uživatel si sám může zvolit cenu, Aukrobot ji v jiném případě nastaví od korunky. Neprodané věci lze zdarma poslat zpět nebo je darovat na charitu.

 

Kolik si Aukrobot účtuje? To záleží na ceně.

  • Do 29 Kč je provize 90 % z prodejní ceny.
  • Od 30 do 3333 Kč je provize 30 % + 13 Kč.
  • Od 3334 do 9999 je provize 20 % + 13 Kč.
  • Od 10 000 Kč je provize 10 %.

Rozvoz zboží zajišťuje kurýrní služba GLS. Balíček může mít maximální rozměry 200 × 80 × 60 cm a hmotnost 20 kg. Je také možné jej osobně přinést na pobočku Aukropoint nebo poslat poštou. Aukrobot nepřijímá použité oblečení, křehké věci, nábytek ani software s aktivovanými licencemi.

Peníze Aukrobot vyplácí od 21 dní. Nakupujícím totiž dává 14denní lhůtu na vrácení zboží. O tom, jak dobře služba zboží prodává, jak jej fotí a popisuje, se můžete přesvědčit v profilu na Aukru.

Zdroj: TZ Aukro

Ohodnoťte tento článek!