Automatické nastavení her GeForce Experience už můžete stahovat a zkoušet

0

O GeForce Experience jsme vás poprvé informovali na jaře loňského roku a v prosinci pak přinesli report z uzavřeného testování této aplikace umožňující (takřka) optimálně nastavit hru pro vaši hardwarovou konfigurace. Určitě už tedy víte, o čem je řeč a stejně jako my se těšíte, že bude smazána jedna z posledních výhod herních konzolí.

Nvidia se dnes konečně rozhoupala k uvolnění GeForce Experience Beta pro širokou veřejnost a vy si můžete funkcionalitu ověřit již na 41 herních titulech. Stačí navštívit dedikovanou stránku na webu Nvidie a stáhnout zhruba 9MB instalační archiv. Instalátor vypadá stejně jako ten k ovladačům GeForce, jen se vás v podstatě na nic neptá.


 Dál už v přehledném (a do češtiny také přeloženém) rozhraní necháte jednoduše prohledat počítač pro nainstalované hry. GeForce Experience nepracuje jako nějaká neprůhledná skříňka, pěkně vám ukáže, co našla a co navrhuje za změny v nastavení. Jak vidíte na screenshotech, tak třeba World of Tanks je tak zapeklitá hra, že by mě automatika připravila o vykreslovací vzdálenost (a tedy trochu herně penalizovala), jinak jsou návrhy pro kombinaci mobilního Core i7 a starší GeForce GT550M celkem rozumné. Koneckonců vyzkoušejte na svých hrách sami.

 

Zdroj: GeForce.com

Automatické nastavení her GeForce Experience už můžete stahovat a zkoušet

Ohodnoťte tento článek!