Aver3D CaptureHD: 3D i ve vašem obýváku

0

Společnost AVerMedia, orientující se na multimediální obsah, představila svůj nový top produkt, tuner Aver3D CaptureHD. Tato moderní televizní karta umožňuje sledovat nebo nahrávat televizní signál HDTV a 3DTV v rozlišení 1080i. Další novinkou je konvertování 2D multimédia do 3D, to celé v reálném čase. Karta disponuje podporou HDMI a audio/video/kompozitním/komponentním rozhraním k přenosu nekomprimovaných digitálních dat. Jako třešničku na dortu nabízí nahrávání HD obsahu konzolí PS3, XBOX 360 a digitálních video kamer  ve formátech MPEG-2  & H.264.

O samotnou funkčnost karty se stará vyspělý program AVer MediaCenter 3D, se kterým budete moci sledovat a nahrávat 3DTV na vašem PC. Technologie See3D dokáže konvertovat běžné 2D video do 3D a neochudit vás o výjimečný zážitek. Nejde jen o nahrávky uložené na pevném disku, ale jakýkoliv signál z video výstupů. Funkcí TimeShift si můžete pozastavit živé vysílání a po té přehrát dopředu i zpět. Unikátní je podpora pro zapojení více tunerů této společnosti současně, čímž můžete sledovat více programů zároveň.

A to nejlepší nakonec. Pro plné využití 3D efektu je doporučeno použít Nvidia 3D Vision s adekvátní grafickou kartou a „3D-ready“ monitor.

Ohodnoťte tento článek!