Až po vás budou střílet brokovnicí, schovejte se za Fractal Design Define XL

0

V úvodu následujícíího videa bývalý redaktor Bright Side Of News a současný vice prezident marketingu Fractal Design pro Severní Ameriku Josh Smith vysvětluje, že si při střihu videa uvědomil, že nemusí být zřejmé, proč vzniklo. Testy, ve kterých recenzent ocení tloušťku bočnice, jsou sice fajn, ale když v textu vysypete jen pár číselných údajů, člověku to moc neřekne a je to nudné.

To on nechtěl, on chtěl, aby to bylo jako ze života… takže vzal brokovnici Remington 870, tři bočnice ze skříní Fractal Design XL (hned tři proto, aby vyloučil podezření, že jde o vybraný, mimořádně odolný kousek), jednu odhlučněnou bočnici od nejmenované konkurence a kameru a šel zaznamenat pár praktických ukázek.

Střílelo se na vzdálenost necelých osmi metrů. Dvě z bočnic dostaly po jedné ráně, konkurenční taktéž, a konečně třetí podstoupila dokonce mučení hned deseti ranami.

Torturu už sice bočnice neustála bez ztráty kytičky, ale průnik jediného bročku je pořád obrovský úspěch.

 

Takže pokud se budete chtít schovávat za „neprůstřelnou“ skříň, můžete sáhnout třeba po Fractal Define XL. Škoda jen, že zrovna brokovnicí s náboji s brokovou náplní po sobě lidi zase tak často nestřílí. Ale jednou, až zákonodárci pro naše dobro dopilují legislativu, se při policejních raziích pod patronací BSA či jiných prospěšných sdružení může podobná skříň třeba ještě hodit.

Fractal Design via Bright Side Of News

Ohodnoťte tento článek!