Až do zítřka zdarma: Stáhněte si první sezónu hry The Walking Dead

0

Až do soboty 9. září ve 20:00 našeho času si můžete díky obchodu Humble Bundle zdarma stáhnout The Walking Dead: Season 1. Pět let stará hororová adventura vychází z prostředí stejnojmenného komiksu a televizního seriálu. Sama navíc působí spíš jako interaktivní film než hra. To ostatně většina titulů studia Telltale.

He hře se chopíte za vraždu odsouzeného univerzitního profesora Leeho Everetta. Zrovna jej převážejí do věznice, když vůz nabourá, policista zemře a stane se z něj chodec (ve vesmíru TWD se o nemrtvých nemluví jako o zombie). Při útěku Lee narazí na malou holčičku, kterou ve světě, kde je chodců ještě mnohem více, bude ochraňovat a pět epizod se potloukat okolím. Najde přitom další přeživší včetně několika postav známých ze seriálu a bude činit rozhodnutí, která zdánlivě ovlivní budoucí dění ve hře. Na konci každé epizody pak uvidíte, kolik hráčů se v daných chvílích rozhodlo stejně.

Hra The Walking Dead je dostupná pro PC a Macy. Humble Bundle vám vygeneruje klíč, který následně použijete k odemčení titulu na Steamu. Budete tedy potřebovat účet u obou služeb.

Ohodnoťte tento článek!