Bandita od Sharkoonu je připraven na všechno

0

Německý Sharkoon vydal zase jednu počítačovou skříň, tentokrát nesoucí označení Bandit a již z výroby osazenou extra výbavou. Tou je čtečka karet 5v1 (SDHC / MMC / MS / MS-Pro / CF) s jedním přídavným USB portem a hot-swap pozice pro pevný disk. Umístěna je nahoře, osadit ji lze 2,5″ i 3,5″ disky. Nahoře je také standardní panel se dvěma USB 2.0 porty, jedním eSATA, vstupem a výstupem pro audio a sadou LED.

Skříň Sharkoon Bandit

Bandit je vyroben ze SECC plechu, zřejmě ale docela tenkého, na můj vkus je totiž hmotnost 6,6 kg opravdu málo. Case nemá mnoho perforací (jen jednu vysokou v bočnici pro dva 140mm ventilátory nad sebou) a je pravda, že to není big tower, ale vzhledem k výše zmíněné výbavě a osazeným větrákům (120mm s modrým podsvícením vepředu, 180mm s bílým nahoře) je čistá hmotnost opravdu malá.

Rozměry skříně jsou 485 × 485 × 200 mm, zepředu pojme pět 5,25″ a tři 3,5″ zařízení (menší pouze zevnitř), zezadu pak sedm rozšiřujících karet. Přední záslepky jsou vyrobeny ze síťky, nejedná se tak vlastně ani tolik o záslepky. Zdroj je umístěn dole, dozadu pak lze osadit ještě jeden 120mm ventilátor.

Skříň Sharkoon Bandit Skříň Sharkoon Bandit Skříň Sharkoon Bandit

Zdroj: techPowerUp!

Ohodnoťte tento článek!