Batman: Arkham City zdarma ke každé herní GeForce

0

O hardwarových nárocích nového Batmana psal už před týdnem kolega Tomáš Krchňák. Teoreticky byste tedy mohli vědět, že stejně jako předchozí díl, i Batman: Arkham City od Rocksteady Games bude jako jedna z mála áčkových her využívat hardwarovou akceleraci fyziky přes rozhraní Nvidia PhysX.

Není tedy divu, že právě tento titul chce Nvidia použít jako výkladní skříň výkonu svých grafických karet. My vám díky tomu můžeme přinést dvě zprávy, jednu dobrou a jednu ještě lepší. Ta dobrá je, že ve vybraných zemích světa můžete při nákupu GeForce GTX 560, 560 Ti, 570, 580 nebo 590 získat kupon s kódem na bezplatné stažení hry. Ta lepší je, že mezi vybranými zeměmi jsou i Česko a Slovensko.

Akce ale platí jen u vybraných obchodů. V České republice jsou to Alfa Computer, T. S. Bohemia, 100Mega, CzechComputer a Alza. U východních sousedů je mezi partnery pouze BGS eD’system, kde akce platí pouze při nákupu sestavy DigiPro PC s jednou z jmenovaných GeForce, zato ale až do konce roku. CzechComputer, Alza i Alfa upozorňují, že kupony budou rozdávat jen do vyprodání zásob – radíme tedy nerozmýšlet se příliš dlouho.

Kód z kuponu můžete uplatnit na této stránce. Nvidia připomíná, že ačkoliv je na něm vytištěno datum 21. října/októbra, nového Batmana si zahrajete až 18. listopadu/novembra, kam se vydání posunulo.

Zdroj: GeForce.com

Ohodnoťte tento článek!