Batmanovské Gotham City si můžete ve 3D prohlédnout na mapách Nokie

0

Poslední čtvrtek v červenci má v českých kinech premiéru poslední díl Nolanovy trilogie o Batmanovi s názvem Temný rytíř povstal. Vy se ale můžete do ponurého Gothamu podívat už teď. Impérium DC Comics, Warner Bros a Nokia přinášejí vymodelované město ve 3D na stejných mapách, ve kterých obvykle hledáte reálné ulice.

Tzv. Gotham City 3D experience si můžete vyzkoušet ve svém prohlížeči i vy. Průlet nad Gothamem vypadá hezky, mlha dává mapě nový rozměr, každý den je navíc odkryto nové místo, na kterém se můžete pídit po detailech a vyhrát některou z cen. Tolik ke kladům.

3D mapa není moc detailní, přiblížení je velmi slabé, až na úroveň ulic se nedostanete a při maximálním zoomu už vidíte nevzhledné hranaté mrakodrapy. Zvlášť označená místa v Gothamu si také pořádně neužijete, neboť vás čeká víceméně statická obrazovka. Kdyby si tvůrci pohráli a vy si mohli daným místem projít jako ve Street View, neřekli bychom ani popel.

Ale úplně největším zlem je, že na mapu se nedostanete bez Facebooku. Nejdříve po vás chce přihlášení přes váš účet a pak ještě musíte „lajknout“ stránku Nokie. Finové se zkrátka nesympaticky honí za co největším počtem fanoušků. Pokud Facebook máte, klidně se na mapku podívejte. Pokud nemáte, o nic zásadního nepřijdete.

 

Zdroj: Nokia

Ohodnoťte tento článek!