Battlefield 2042 je zadarmo ke kartám GeForce RTX 3000 (ale jen s celým PC či notebookem)

17
Bundle hry Battlefield 2042 k počítačům s grafickou kartou GeForce RTX 3000 1600
Bundle hry Battlefield 2042 k počítačům s grafickou kartou GeForce RTX 3000 1600
-
Zdroj: Nvidia

Nvidia teď po omezenou dobu dává k GeForce RTX 3000 zadarmo nový Battlefield 2042. Kvůli současnému stavu trhu je to ale jen, když koupíte celé PC nebo herní notebook.

Zase je tu jednou chvíle, kdy se ke koupi grafické karty dá dostat jako bonus zadarmo hra – a to i docela zásadní „AAA“ titul. Nvidia nyní rozjela jeden z těchto bundlů na podporu prodeje svých karet GeForce RTX 3000. Protože ale pořád jsme v době vysokých cen a zhoršené dostupnosti kvůli kryptoměnovému šílenství, má akce nyní jedno specifikum: neváže se na samotné grafiky, ale na celé herní počítače a nebo notebooky, v kterých je příslušné GPU. Aspoň se tak licence na hru nebudou dostávat k těžařům…

Bundle byl ohlášený včera a jeho předmětem je očekávaná akční multiplayerová hra Battlefield 2042 – Nvidia je jejím sponzorem a titul obsahuje jak raytracingové efekty, tak také dostane podporu AI upscalingu DLSS navýšení snímkových frekvencí. Akce se týká i našeho území, ale nebude trvat moc dlouho (jen tři týdny), takže v případě zájmu na to pamatujte.

Grafiky, ke kterým tuto hru můžete dostat jako bonus zdarma, jsou GeForce RTX 3090, GeForce RTX 3080 a RTX 3080 Ti a GeForce RTX 3070 a RTX 3070 Ti. Respektive, ne samostatné karty, jak tomu obvykle bývá. V této akci hru dostanete při koupi buď desktopového počítače nebo sestavy, nebo také herního notebooku. Při jejich pořízení dostanete kupón nebo kód, s nímž lze hru vyzvednout. Pro pořádek je třeba říct, že podle podmínek se bonus netýká levnějších modelů GeForce RTX 3060 a RTX 3060 Ti, případně v noteboocích GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti.

Abyste měli nárok, musíte počítač nebo notebook koupit u prodejce, který se na této akci podílí. U nás se podle informací od Nvidie účastní obchody Alza.cz, CZC.cz a T.S. Bohemia, kteří jsou pro tyto akce už tradiční spolupachatelé. Nabídka platí jen do 14. 9., i když kupony na hru se pak dají uplatnit déle, až do 14. 12. letošního roku.

Bundle hry Battlefield 2042 k počítačům s grafickou kartou GeForce RTX 3000
Bundle hry Battlefield 2042 k počítačům s grafickou kartou GeForce RTX 3000 (Zdroj: Nvidia)

Pokud plánujete pořídit počítač nebo notebook a tohoto využít, dostanete licenci na hru Battlefield 2042 ve verzi Standard Edition (a pro PC), mělo by to být skrze distribuční platformu EA Origin. Předtím ale musíte kód získaný v obchodu nejdřív prohnat přes aplikaci GeForce Experience nainstalovanou v daném notebooku nebo počítači. Program totiž vyžaduje ověření, jestli máte patřičné GPU, kterého se akce týká.

Vedle samotné hry je ještě součástí pár dalších virtuálních bonusů do hry: dinosauří přívěsek Mr. Chompy, který se vám bude pak bimbat v akci na výzbroji, téma (pozadí) do karty hráče Landfall, známka „Old Guard“ a jedna zbraň (nůž Baku ACB-90). A součástí je také přístup do otevřeného beta testu hry ještě před vydáním, které má nastat 24. 10.

Zdroj: Nvidia

Battlefield 2042 je zadarmo ke kartám GeForce RTX 3000 (ale jen s celým PC či notebookem)
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (66.67%) 6 hlasů

17 KOMENTÁŘE

 1. Tak hlavne by NVidia mohla uz taky ty grafiky zacit vyrabet, zatim je to slabota. Jiste, problem je hlavne u Samsungu, ktery neni schopen dodavat cipy, ale to nas zakazniky nemusi zajimat, NVidia si to posrala sama.

    • neseká (free sync funguje lépe, než gsync compatible), nesnaží se o max fps za každou cenu, tím pádem větráky zapínají jednou za 5 minut, vůbec o ní nevím, ale to bude dáno i povedenou sérií „gaming x“… nevím, čím to je, jakoby ta karta „přemýšlela“ 😀 nvidia nešla špatně, ale k čemu mi je na kousku mapy 350 fps a kousek vedle 20 … hodně to lítalo, možná jsem ta maxima měl nějak omezit, tady to dělá karta sama …

      • žádné … žádný crash jsem neměl posledních 11 měsíců od výměny ramek, ani s nvidií, ani teď dva týdny s radeonem … často se zdá, že za to může grafika, ale není to tak…

      • Není, respektive Chill je složitější automat, který se nimrá v tom, jak se chová hra, a podle toho omezuje framerate. Na to konto je pak obraz „gumový“, zvyšuje se latence mezi reakcí hráče a odezvou obrazovky. Oproti tomu framerate limiter ti jen brutálně jednoduše seřízne špičky FPS, když třeba koukáš do nebe apod.

       edit: já chill, od doby co to uvedli, okamžitě vypnul, protože s tímhle fakt kompatibilní nejsem. 🙂

      • tak jsem zkusil, problém je, že framerate limiter na hru nereaguje, pravděpodobně není podporovaná(lotro … funguje jen na swtor, který teď moc nehraji) … ten „chill“ se chová lépe, zatím to tak nechám …

 2. Super, to jsem rád. Zrovna mám doma předražený notebook s RTX 3060 navíc od Mallu. Jsem rad, že si nemusím kvuli tomuhle instalovat dalsi nesmyslny eobchod jako EA Origin. Úplně mi stačí Steam, Bethesda a Epic. Fakt nesnáším nevyladene pomale obchody na kazdou hru zvlášť co mi pořád nutí hloupé přihlášení při každém spuštění i když zatrhnu nechat přihlášeno. Hry si třeba koupím další rok v nejake slevove akci.